Yuan Zůstává Rozsah Vázán, Když Investoři Čekají Obchodních Jednání

 

Čínský jüan je obchodování v kombinovaném způsobem proti G10 soupeři jako investoři se i nadále sledovat vývoj v souvislosti s americko-čínského obchodního jednání. Ve stejné době, investoři a spekulanti jsou spuštěny přes četné tiskové zprávy určit krátkodobý trend Čínské měny. Obchodníci s nervy z oceli se statečně vzal pozici na USD/CNY pár, s nadějí, že zbohatnout v krátkém čase. V posledních 24 hodinách, USD/CNY pár shromáždil na 6.7243, po otevření na 6.7094.

Začátkem tohoto týdne, na vysoké úrovni delegace dorazila v Pekingu vyjednávat a uzavřít obchodní dohodu s Čínou. Tam byly nepotvrzené zprávy, že Peking a Washington jsou blízko dosažení dohody o obchodu, s Prezidentem Xi Jinping a Prezident Donald Trump sejít na formální podpis funkce koncem tohoto týdne nebo na začátku dubna. I přes tyto zprávy, Bílý Dům i nadále volá po zdvojnásobení nebo dokonce ztrojnásobení jeho dovozu z USA zboží, které je vnímáno jako obtížné, vzhledem k současnému zpomalení v Číně a dalších vyspělých zemích.

Kromě toho, několik dalších zpráv byly publikovány v posledních několika dnech. Nedávná zpráva z Boao Fórum pro Asii (BFA), s názvem "Asijské Konkurenceschopnost Výroční Zpráva 2019," ukázal, že Čína obsadila deváté místo v seznamu nejvíce konkurenceschopné ekonomiky v Asii pošesté v řadě. Regiony, které se na první místa na seznamu jsou Jižní Korea, Singapur, Tchaj-wan, Hong Kong a Japonsko.

Na ekonomické frontě, náklady spojené s zámořské půjček mají hit čtyři-měsíční maximum. Pokud přes noc výpůjční náklady, zvýšit, bude to mít za následek zpřísnění likvidity.

I když Peking oznámil snížení daní přes-the-board, tam byly zprávy, že vláda se chystá zavést daň z nemovitosti. V tomto ohledu, nejvyšší úředníci, kteří se podíleli na roční Národní lidového Kongresu odhalil, že návrh je zpracován.

Nicméně, ekonomové a developeři se domnívají, že ekonomika roste přes mírně chudá fáze, která by odrazovala tyto daňové iniciativy. Navíc, regionální vlády jsou také proti zavedení těchto poplatků, a to především proto, obcí generovat významnou část jejich příjmů prostřednictvím prodeje pozemků. Zdá se, že je-li plán realizován, místní úředníci budou převzít roli výběrčích daní. Zejména, jako je daňové právo by mít vliv nejen na odvětví nemovitostí, ale také majetku-souvisejících průmyslových odvětví, jako je cement a ocel.

Vývoj se očekává, že udržet juanů rozsah vázán v krátkodobém horizontu. Oficiální oznámení týkající se obchodní dohoda by mohla posílit jüan.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: