Cestovního Ruchu Boom Udržuje Kiwi Dolar Silný

 
Začátkem tohoto měsíce, Nový Zéland dolar prudce klesly proti jeho soupeři, když Rezervní Banka Nového Zélandu ponechala úrokové sazby stabilní na 1,75% a uvedl, že měnová politika zůstane uvolněná pro plánované období. Kiwi dolar, zejména, se stal slabý vůči Kanadskému dolaru, který získal sílu na pozadí zvýšení surové cena od $51.30 $54.50. Po dotyku minimum 0.9340 v polovině února, NZDCAD byla obnovena asi o 150 pips, takže daleko. S ohledem na údaje uvedené níže, očekáváme, že měnový pár na další růst v blízké budoucnosti.

Referenční úroková sazba v Kanadě je 0,5%. Během nedávného setkání politiky, Bank of Canada guvernéra uvedl, že centrální banka by za sekání sazby nižší, pokud je to nutné, s ohledem na překážky, kterým čelí hospodářství. Naopak, Rezervní Banka Nového Zélandu se očekává, že k utažení politiky ve střednědobém horizontu. I současná sazba 1,75% vypadá atraktivně ve srovnání s převládající úrokové sazby v Kanadě. Tedy, do určité míry, Kiwi dolar stále si zachovává atraktivitu jako carry trade měny.

Cestovní ruch přispívá k téměř 3,7% Nový Zéland je HDP. V lednu 2017, počet krátkodobých návštěvníků do země vzrostla o 11% y-o-y 381,068. Podobně, v roce končícím v lednu 2017, počet turistů zvýšil o 11% na 3,54 mil.

Na druhou stranu, Kanadské ekonomiky pokračuje v boji s jádrové maloobchodní tržby klesají o 0,3% m-o-m v prosinci 2016. Základní maloobchodní tržby klesly směrem dolů revidován o 0,1% v předchozím měsíci. Analytici očekávali jádrové maloobchodní tržby rostly o 0,8%. Tak, v podstatě, v tomto bodě v čase, je vhodné, aby koupit Kiwi dolar v poklesech.

Self-ilustrující cena graf ukazuje, že NZDCAD pár se pohybuje ve vzestupném kanálu. Rostoucí MACD indikátor poukazuje na zvýšení hybnosti. Tedy, můžeme očekávat, že pár získá další země.

Otevřením dlouhé pozice v NZDCAD pár, obchodník může profitovat z očekávaného trendu. Dlouhý záznam v blízkosti 0.9490 je vhodnější. Současně, příkaz stop loss by měl být umístěn níže 0.9420, aby se zabránilo velké ztráty. Rozkaz k účetní zisk může být umístěn 200 pips výše vstupní úroveň, ale nepřesahující 0.9760.

Pomocí vysoké nebo vyšší smlouvy, obchodník může vytvořit dlouhé pozice v binární možnosti trhu. Opce ekvivalent by měl zůstat aktivní po dobu jednoho týdne. Obchodník bude ve výhodě, pokud smlouva je koupil, když NZDCAD pár obchoduje v blízkosti 0.9490.

Nejnovější články: