Možnosti volání na Vzestupnou Microsoft jako Fed Drží Karty

 
Microsoft Corporation (MSFT) nedávno oznámila, že zisk překonaly očekávání a byli jásali podle Wall Street v tom smyslu, že cena akcií užil docela pěkný odraz celou cestu do 49.16$ za akcii v posledním zavření.

Zatímco celkové příjmy byly jasně na druhou stranu, překvapení vychází z faktu, že Windows, licence pro počítače, nebyl ten, který generoval příjmy. Ve skutečnosti, příjmy z prodeje Windows licence klesl o 19%.

Překvapení v zisk přišel ze skutečnosti, že cloud příjmy jsou stále větší a větší podíl na celkové příjmy jako Office 365 pack těšil.

Z fundamentálního pohledu, MSFT by měla být dobrá nákupní příležitost, jak přechod společnosti na cloud služby, ukázalo se, že to platí investice.

Také z technického hlediska nevypadá to vůbec špatně. Po smluvní trojúhelník, který se choval jako zvrat vzor, cena zlomil nižší poměrně silně. Nicméně, v tom, že je tvořen býčí vzor této době, a sice dvojité dno.

Dvojité dno jako klasický vzor je obrácení jednoho a jeden by měl zvážit své měří pohyb jako dokončení úrovně. Tento v našem případě je již dokončen, takže minima v dvojitého dna na zhruba 40 dolarů úroveň by měla držet na chvíli.

Mluvíme tu o rozdíl více než 9 dolarů z aktuální cenové úrovni a dvojité dno formace, a to by mělo být dost, aby nám pěkný zarážející cena.

Co dělat před nákupem volání možností je rozdělit na 9$ řadu na dvě stejné části a pak koupit call opce když cena se blíží do druhé poloviny. Tím, že máme výrazný cena pro naše možnost o 44,5$.

Co se týče expirace, to je ošemetné. To vše závisí na tom, co Fed se chystá udělat na dnešním zasedání, a pokud jsou ještě drží na "značný čas" na FOMC prohlášení, pak způsob, jak jít, je počkat, až 1. Května a pak nákup call opce s konci měsíce expirace.

Pokud ne, pak jen čekají, až Fed je pěší turistika sazby a nákupu call opce s tak velký, datum vypršení platnosti, jak je to možné jako potenciální výdělky jsou stále pravděpodobné, překvapení, na druhou stranu, když přijde na MSFT.

Nejnovější články: