CAD Signály Sestupný trend na Zdobené HDP Předpověď

 
Minulý týden, Kanadský dolar nadále jeho impozantní běh vůči Euru. Na EURCAD měnový pár se dotkl nízké 1.4198, před uzavřením v 1.4212 v pátek. Teď to vypadá Kanadský dolar se stal naprosto vzestupnou vůči Euru a dalším hlavním měnám. Studie o důvod, proč za posílení Loonie vůči Euru bude umožnit obchodníkovi, aby posoudit pravděpodobný budoucí průběh EURCAD měnového páru.

V lednu 2016, HDP Kanady vzrostl o 0,6%, což bylo dvakrát analytiků odhad. Včetně růstu v listopadu a prosinci, HDP Kanady se zvýšil o 5% na roční bázi. Zvýšení vývozu posílil růst v oblasti výroby, dopravy a skladování, odvětví. Silnější ekonomická data posílil Kanadský dolar vůči všem hlavním měnám, včetně Eura. Kromě toho, zotavení cen ropy stále měně na vzestupnou dráhu. Nakonec, měny získal mnohem víc, než to, co základy předpovězeno.

Podle analytici v BNP Paribas, na trhu se to přehnal pro Kanadské údaje o HDP a Loonie posílila o 2%-3% více, než je jeho základní hodnotou. Tak, korekce lze očekávat brzy.

Evidentní více než ocenění může být viděn z faktu, že Kanadský dolar nezískal moc i s nedávným vydáním výjimečné ekonomické údaje. Data z Kanadské Bydlení ukázal, že stavební povolení za únor vzrostl o 15,5%, což bylo výrazně nad odhady analytiků o 4,7%. Ještě, Kanadský dolar do značné míry zůstal klidný. Obvykle, takové silné ekonomické údaje by vidět, že měna posílit okamžitě.

Vassili Serebriakov, analytici v BNP Paribas, řekl, že Kanada nebude schopna splnit prognóza HDP ve výši 2,2% pro rok 2016 a 2,4% pro rok 2017. Analytik nyní očekává jen růst HDP o 1,4% v roce 2016 a 1,6% v roce 2017.

Eurozóny, na druhé straně, začala reagovat pozitivně na podnět. Německý ZEW ekonomického sentimentu čtení bylo 11,2, ve srovnání se analytiků očekávání 8.2. Proto, s ohledem na tyto skutečnosti, můžeme očekávat, že Kanadský dolar oslabil vůči Euru v nadcházejících týdnech.

Technicky vzato, pár se odrazil od supportu, který existuje v 1.4192. Měnový pár, jak z grafu vyplývá, najde rezistence na 1.4595 úrovně. Stochastický indikátor odráží vysoce přeprodané situaci.

Tak, měna obchodník může pozici sám sebe v nejlepším možným způsobem tím, že dlouhé pozice na převládající ceny. Aby se zabránilo obrovské ztráty, příkaz stop loss může být umístěn 200 pipů pod vstupní ceny. Obchodník by měl knihu zisky blízkosti 1.4550 úrovně.

One touch opce smlouva je navrženo pro binární možnosti obchodník využít pravděpodobného trendu. Realizační ceny pro obchod by měl být o 1.4350. Obchodník by měl také zajistit, aby alespoň celé dva týdny zůstává pro call opce smlouva vyprší.

Nejnovější články: