Snížil Obchodní Přebytek Změní Nový Zéland Dolar Slabý

 
Kombinace holubičí zvýšení sazeb, a boj o Trump dodat předvolební sliby, jako jsou firemní snížení daní a zvýšení výdajů na infrastrukturu má stále slabý Dolar za poslední jeden měsíc. Ve skutečnosti, všechny zisky Trumf rally byla zcela ukončena. Nový Zéland dolar, mezitím shromáždil na silné ceny mléka a mléčných výrobků a zvýšení výrobní činnost. Nicméně, očekáváme, že pár NZDUSD, který je v současné době obchodování na úrovně 0.7300, začít sestupný trend z důvodů uvedených zde.

Podle analytiků z JP Morgan, úroveň amerického dolaru podcenění tím, že peníze, trh šel do extrémní úrovně. Kromě toho, rychlost šíření modely ukazují, že americký dolar se obchoduje levné. Navíc, obrácení je vidět v cyklické nízká výkonnost amerického dolaru. Tyto závěry byly založeny na posouzení Dolar hodnotu proti koši hlavních měn. Na základě analýzy JP Morgan rozhodl, že americký dolar je podhodnocena, stejně jako 2,5% proti ostatním hlavním měnám. Tak, JP Morgan analytici předpovídají rally v USA dolar v druhé polovině tohoto roku.

Ekonomika Nového Zélandu, naopak, trpí několika problémy, jako je neudržitelná inflace, slabý hospodářský rozmach a vrchol trhu s bydlením. Kiwi dolar má také ztratil svou přitažlivost jako carry trade měny. Ve skutečnosti, obchodní bilance údaje uvádí Statistiky Nový Zéland jasně vykresluje sužované ekonomice. Přebytek obchodní bilance se snížil na N$103 milionů v Květnu, z N$536 milionů v předchozím měsíci, a nižší než N$420 milionů očekávali analytici. Roční obchodní deficit se prohloubil na N$3.8 miliarda, z N 3,6 miliardy dolarů v dubnu 2017. Tedy, s ohledem na údaje uvedené výše, očekáváme, že pár NZDUSD k poklesu týden dopředu.

Technicky vzato, pár NZDUSD se potýká s rezistencí na 0.7310 úrovně. Indikátor MACD učinil negativní divergence se kurz páru NZDUSD. Můžeme tedy očekávat, že dvojice k poklesu na minimum 0.7180, kde vedle hlavní podpora existuje.

V Forex trhu, bychom chtěli vytvořit krátkou pozici na páru NZDUSD blízkosti 0.7300. Pokud dvojice klesá, jak se předpokládalo, bychom knihu zisk blízkosti 0.7180. Aby se zabránilo velké ztráty, bychom chtěli umístit stop loss objednávky nad 0.7350.

Dále bychom také chtěli nakupovat put možnost získat až 80% návratnost našich investic. Budeme kupovat smlouvy od vhodnou binární broker když se pár obchoduje v blízkosti 0.7300. Je to netřeba říkat, že smlouva by měla být platná po dobu jednoho týdne.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: