JPMorgan Změní Vzestupnou jako Výsledky za 2. čtvrtletí Horní Odhady

 
JPMorgan Chase & Co. (NYSE:JPM), globální poskytovatel finančních služeb, firma s aktivy v hodnotě 2,4 bilionu dolarů, oznámil svůj fiskální rok 2016, výsledky za druhé čtvrtletí, který překonal odhady analytiků. Kromě toho, příjmy a zisk byly vyšší než y-o-y čtvrtletí. Jako výsledek, na trhy, do určité míry, se žádná druhá myšlenka tlačí ceny akcií v blízkosti 12-měsíční maximum $70.61. S ohledem na známky firmy uptrend vidět na finančních trzích celého světa, jsme přesvědčeni, že cena akcií JPMorgan Chase je vše nastaveno pro silné ascend v následujících týdnech. Cena akcie uzavřely na $63.96 v pondělí.

New York-podle JPMorgan Chase, s operacemi ve více než 100 zemích světa, uvádí 3% nárůst čistých tržeb na $25.21 miliardy ve druhém čtvrtletí roku 2016, od $24.53 miliardy ve druhém čtvrtletí roku 2015. Vykázané tržby za druhé čtvrtletí je větší než Thomson Reuters odhaduje na 24 miliard dolarů.

Pro druhé čtvrtletí, společnost slouží milionům spotřebitelů a malých podniků zaznamenán marginální pokles čistý zisk na 6,2 miliardy dolarů, nebo $1.55 na akcii z $6.29 $ nebo $1.54 na akcii ve stejném čtvrtletí roku 2015. Na jeden podíl základ, nicméně, ve druhém čtvrtletí zisk byl $0.01 vyšší na $1.55, v porovnání s $1.54 v před-rok podobné čtvrtletí. Zisk odhad analytiků byl $1,35 na akcii.

Druhé čtvrtletí non-úrokové náklady poklesly na $13,64 miliardy, z $13.84 miliard v předchozím roce odpovídajícího čtvrtletí.

Navzdory obtížné podnikatelské prostředí, Obchodní bankovní divize ohlásila 33% meziroční nárůst čistého zisku na $696 milionů. Podobně Asset Management divize vykázala čistý zisk ve výši 521 milionů eur, a to až o 16% y-o-y základ. Korporátní a Investiční Banka (CIB) segment je čistý zisk byl $2.49$, v porovnání s $2,34 miliardy v loňském roce. Spotřebitelské a Komunitní bankovnictví segmentu viděl 5% y-o-y růst na $2.66 miliard. Je tedy zřejmé, že společnost je nahrávání konzistentní růst ve všech segmentech. Takže, v podstatě, je šance na vzestup cen akcií je vyšší.

Akcie vzrostla po otestování supportu na úrovni 58 v prvním týdnu července. Další významné rezistence u populace je na 70. Je obchodování akcií pevně nad 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, RSI je pryč přes 50 úrovní, což naznačuje býčí v pultu.

Binární obchodník zvážit dlouhé pozice prostřednictvím nákupu one touch možnost volání z spolehlivý binární broker. Realizační cenu call opce by neměla být větší než 70 dolarů, za daných okolností. Datum vypršení platnosti v druhém srpnovém týdnu by být ideální pro obchodní nastavení.

Nejnovější články: