Fed Drží Klíč k Býčí GSK

 
To může být čas pro GlaxoSmithKline (NASDAQ:GSK), cena akcií na skok, jak to je se snaží umístit sebe na vrcholu svých konkurentů tím, že se účastní, co se zdá být na první vakcínu proti malárii, který právě obdržel schválení orgány EU, aby být použit na lidech.

To je průlom, jako je malárie, je hrozná nemoc, která ovlivnila/ovlivňuje miliony a miliony. GSK byl chytrý o účasti na výzkum a vývoj vakcíny. Nejen, že to bude jen účtovat prémii ve výši 5% marži nad výrobní náklady jako ti, kteří trpí nejvíce, a kde vakcína je nejvíce potřeba jsou z chudých zemí v Africe.

Že bylo řečeno, co má GSK získat? Hodně, můžeme říct, pokud jste soudě podle vývoje své sociální přítomnost médií v posledních několika letech.

Tam je tvrdá konkurence v Big Pharma průmyslu s hráči, jako je Novartis, Bayer, Johnson & Johnson, atd, se snaží řešit sebou pro skok na jednom místě v deseti největších farmaceutických společností na světě.

Jedna věc, která GSK dělala to nejlepší, a před svými konkurenty, byla sociální média integrace a uznání. V podstatě komunikuje se zákazníky ve více efektivním způsobem, když ve srovnání s ostatními v průmyslu. Ale to se změnilo v posledních několika letech. Odešli z číslo jedna nejvíce sociální média aktivní farmaceutická firma na světě, celou cestu až do sedmého. Tento druh akce, stejně jako zprávy, že jsme začali tento článek, s, mít vliv na řešení tohoto problému a přináší společnost do povědomí veřejnosti.

Když přijde na cenu akcií společnosti, můžeme vidět, že je cyklický. Je to v tom smyslu, že (a pravděpodobně i celý sektor je defenzivní, jako dnes), to jde v opačném směru, když je to v porovnání s měnovou politikou centrální banky.

Přechod od 55 dolarů/akcii na současných $42 úroveň došlo v posledních dvou letech. Tohle je i po akci ve Spojených Státech, kde skoro každý druhý odvětví vyrobeny historické pohybuje vyšší, ale to nebyl případ pro farmaceutický průmysl.

S přihlédnutím k Federální Výbor pro volný Trh příští týden a nejnovější vývoj v globální růst a další výzvy Fed čelí. Já bych řekl, že se nebude zvyšovat sazby v dohledné době, takže jsem přednost možnosti volání, pokud Fed nebude výlet, a jeden měsíc, nebo dokonce konci měsíce expirace. Uplynutí doby prostě záleží na tom, jak agresivní chcete být.

Nejnovější články: