Nově Představila Samsung Galaxy S10 Funkce Crypto Peněženky

 

Kryptoměna trhu je i nadále mírně optimistický. Bullishness je odvozen z blízkosti 10% zisk o Bitcoin (BTC) v minulém týdnu. Bitcoin hit vysoký $4,081 v úterý večer předtím, než spadne pod $4,000 úrovni. Jedním z hlavních důvodů pro býčí směr je podpora poskytnutá Elon Musk, zakladatel a generální ŘEDITEL společnosti Tesla a SpaceX. Zatímco chválit Bitcoin je struktura, Pižmo také podělil o pár dobrých slov o Ethereum (ETH-$146.09).

Další významné altcoins jako je Ripple (XRP-$0.3270), Litecoin (LTC-$50.73), EOS(EOS-$3.82), Tron (TRX-$0.02500), Stellar(XLM-$0.09036), Cardano (ADA-$0.04701) a IOTA (IOTA-$0.3086) získali mezi 10% a 30% v minulém týdnu. Tyto altcoins se snaží upevnit na stávající úrovni.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Centrální banka Litvy vydává aktualizace týkající se jeho postavení na kryptoměny

V říjnu, pokud 2017, centrální banka Litvy zveřejnila svůj oficiální postoj vůči cryptocurrencies a Suroviny. Dokument jasně stanovené pokyny týkající se, kdy a jak cryptos může být použit jako způsob platby. Zpráva dále také vysvětlil termíny a podmínky, které musí být doplněno účastníky finančního trhu (FMP) pro zřizování investičních fondů, zabývající se cryptocurrencies.

Centrální banka má nyní vydal aktualizaci své předchozí pokyny. Nejnovější dokument ukazuje, že primární postavení banky stojí beze změny. Zpráva však zdůrazňuje, že je třeba pro FMP oddělit finanční činnosti od těch, které souvisejí s cryptocurrencies. Kromě toho, dokument také říká, že FMPs by se neměli podílet na činnosti týkající se digitálních aktiv nebo poskytují jakékoli služby související s cryptocurrencies.

Navíc mění pravidla znovu potvrzují, že centrální banka je postoj blokování FMPs od obdržení platby v podobě kryptoměny ale umožňují použití služby třetích stran. To znamená, že FMPs může přijímat platby pouze ve fiat měnách.

Zejména, bank nyní umožňuje vytvoření prostředků, věnovaných na virtuální majetek. Nicméně, FMPs je vyloučen z přijímání digitálních aktiv se závazkem splatit pouze jistinu nebo úroky. FMPs jsou také zakázány od schválení půjčky na základě cryptocurrencies, nebo je přijmout jako zajištění.

 

Wyomingu, aby se stal vyhledávaným místem pro crypto a blockchain podniky

V USA, Wyoming shromáždění schválil dva zákony týkající se blockchain. Návrhy, jeden každý na tokenizace a dodržování předpisů, byla předložena na 16. ledna a 8. ledna, resp. Na tokenizace účet, odkazoval se na jako Dům Billa 185, legalizuje ukládání zásob v blockchain ", nebo jiné bezpečné, kontrolovatelné databází," v podobě certifikátu žetony a umožňuje jim být převedeny elektronicky. Návrh zákona byl podporovaný Zástupci Hnědá, Olsen, Lindholm, Lov, Zwonitzer, Západní a Senátorů, Driskill, a Rothfuss. Zákon nabude účinnosti 1. července letošního roku.

Druhý návrh zákona týkající se blockchain souladu, odkazoval se na jako Dům Billa 74, uvádí, že blockchain související firmy, najít to náročné, aby bezpečné FDIC-pojištěné bankovní služby, protože jejich podezření nebo stín obchodních praktik týkajících se cryptos. Caitlin Dlouhý, prezident Wyoming Blockchain Koalice, vysvětlil, že návrh zákona bude "vytvořit účelové depozitní instituce sloužit firmám."

Dlouho se také následující blogu, pokud jde o návrh zákona: "[...] návrh zákona stanoví, že zvláštní účely depozitáře by být zakázáno dělat úvěrů, by bylo zapotřebí k udržení 100% svých vkladů v záloze, bude poskytovat služby pouze na podniky, a musí být v souladu se všemi platnými federálními zákony."

Zákon nabude účinnosti dne 1. října 2019.

Iniciativy soukromého sektoru

Samsung uvolňuje smartphone s úložným prostorem pro šifrovací klíče

Samsung oficiálně potvrdil, že nově zahájila Galaxy S10 nabídne úložiště pro soukromé kryptoměna klíče. Nejnovější smartphone, který byl zahájen v San Francisco, Soul, Londýn, zahrnuje Samsung Knox funkce.

Kromě toho, media vydání uvádí: "Galaxy S10 je postaven s obranou-grade Samsung Knox, stejně jako bezpečné úložiště opírající se o hardware, který ubytuje své soukromé klíče pro blockchain-umožnil mobilní služby."

Zejména před zahájením S10, tam byly pověsti o podporu pro cryptocurrency wallet a DApps.

 

Daiwa Securities v Japonsku dokončí jejich blockchain zkušební provoz

Druhá největší makléřská (cenné papíry) firma Japonsko, Daiwa Securities Group, dokončila trial blockchain na základě systému pro post-trade processing. Projekt, pojmenovaný "JPX Proof-of-Concept Testování pro Využití Blockchain / DLT v Kapitálového Trhu Infrastruktury," byla společná iniciativa 26 organizací, včetně finančních institucí, poskytovatelé technologií a institucionální investoři. Pilotní projekt, který byl dokončen ve dvou etapách, dosáhnout svého cíle zvýšení účinnosti post-obchodní proces přes použití blockchain technologie.

Výsledky ukazují, že zavedení jednotné specifikace a pracovní postupy, používat blockchain systému mělo za následek snížení provozních nákladů a zároveň umožní bezproblémový vývoj nových řešení a služby. Daiwa je přesvědčen, že "standardizace bude také generovat značné výhody pro investory, kteří jsou konečnými příjemci."

Oficiální oznámení se uvádí: "Budeme muset vyvinout nové organizace nebo konsorcia, která drží odpovědnost systému rozvoj a správa, řízení rozpočtu a fondu rozvoje. Budeme diskutovat více o rámci spolupráce s účastníky trhu a aby provedla studii proveditelnosti, aby se dal tento pojem [...] do akce."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: