Irma ke Zvýšení Poptávky po Stavebních Materiálů na NÁS

 
Agresivní akce Pchjongjangu měl malý negativní dopad na USDJPY dvojice je býčí rally minulý týden. Jen je obvykle jedním z nejvíce hledal po majetku, když tam je nárůst globální nejistoty. Nicméně, to není případ minulý týden, když investoři setřásl strach a pokračoval na nákup Měny. Silné inflační data v USA přispěla k posílení amerického dolaru. V pátek, AMERICKÉ Sčítání lidu Bureau a New York Fed oznámil, nudné maloobchodních tržeb a průmyslové aktivity v srpnu. Stále očekáváme, že pár USDJPY se pohybovat směrem na sever v aktuálním týdnu z důvodů uvedených níže.

AMERICKÉ Sčítání lidu Bureau uvedl v pátek, že maloobchodní tržby v USA poklesly o 0,2% m-o-m v srpnu. V červenci se tržby v maloobchodě zvýšily o 0,3%. Analytici očekávali, že maloobchodní tržby zvýšit o mírný 0,1% v srpnu. Podobně, jádrové maloobchodní tržby vzrostly o pouhé 0,2%, oproti očekávání trhů o 0,5% zvýšení a nižší než 0,4% růst zaznamenaný v předchozím měsíci. Maloobchodní tržby zaznamenaly největší pokles za šest měsíců, hlavně kvůli 1,6% pokles prodeje motorových vozidel. Prodej elektronických spotřebičů, stavebních materiálů a oblečení také zaznamenala pokles.

Zejména, to je hurikán Harvey, který byl zodpovědný za široce založené pokles ve všech hlavních odvětvích. Analytici také očekávají negativní dopad na ekonomiku tím, že hurikán Irma. Ve skutečnosti, většina ekonomů věří, že USA by po slabém růstu HDP ve třetím čtvrtletí, ale obnovit v posledním čtvrtletí roku.

Ve stejný den, americký Fed uvedl, že průmyslová výroba poklesla o 0,9% m-o-m v srpnu, ve srovnání s vzestupně revidován na 0,4% růstu v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že průmyslový růst o 0,1%. Fed odhaduje, že asi 0,75% pokles byl způsoben negativní vliv Harvey. Nicméně, míra využití kapacit zůstalo téměř stabilní na 76.1% v srpnu, oproti 76.9% v předchozím měsíci, a více či méně v souladu s analytici odhadují, 76.8%.

Federální Rezervní Banky v New Yorku také uvedl, že Empire State Výrobní Index čtení klesla na 24,4 v září, od 25.2 v srpnu, ale vyšší než tržní očekávání 18.2. Analytici očekávají nárůst poptávky po stavebních materiálů v důsledku Harvey a Irma. Od spotřebitelské výdaje zůstává silný, na trhu není předvídání zpoždění v Fedu v plánu zmenšit jeho $4.20 bilionů Financí portfolia. Většina účastníků trhu se stále očekává, že zvýšení úrokových sazeb v prosinci.

Japonský jen, naopak, se očekává, že oslabení, protože tam je rozšířená skepse o Severní Koreji je schopnost komise jeho hrozby. Takže, žádné výkyvy v Jenu je používají, aby si zisky, nebo jít krátké. Tak zásadně, můžeme očekávat pokračování trendu v pár USDJPY.

Technicky vzato, pár USDJPY se pohybuje nad 32-období obálku. Kromě toho, měnový pár prolomil nad hlavní rezistenci úroveň 110.60. To je nyní očekává, že se chovat jako silný support. Na vyšší straně, další rezistence se předpokládá pouze v 112.10. Tak, to by bylo moudré mít dlouhou pozici v pultu.

Přejeme si, aby pomocí analýzy efektivně při obchodování dlouhé pozice v trhu Forex. Obchod bude otevřen v blízkosti 110.60. Omezit riziko, příkaz stop loss by měl být umístěn níže 109.60. Plánujeme účetní zisk blízkosti 112.10.

Alternativně, můžeme uvažovat o nákupu call opce, když se pár obchoduje v blízkosti 110.60 na spotovém trhu. Kromě toho, volba by měla zůstat aktivní týden.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: