Loonie Stoupá na Pozitivní Obchodu a Zaměstnanosti

 
Provádění produkci ropy snížit tím, OPEC a další ropu produkujících národů, a obecné vnímání o Dolar jako překoupené měny tlačil USDCAD nižší 1.31767 v prvním týdnu ledna 2017. Zatímco někteří spekulanti čekali na USDCAD stoupat zpět na úroveň 1.3570 v nadcházejících dnech, nedávné ekonomické údaje a ceny komodit ukazují, že klesající trend ještě není u konce. Jsme tímto poskytli informace pro náš medvědí výhled na páru USDCAD.

Minulý týden, ropa hit vysoké a nízké $55.23 a $52.13, resp. Komodity uzavřel týden na $53.70. To naznačuje, že ropa je v současné době konsoliduje $53 úrovní, a tam je vysoká pravděpodobnost, že další nárůst ceny ropy. Tento argument je také podpořen skutečností, že zásoby v USA se snížil o 7,1 milionu barelů, ve srovnání s tržní očekávání poklesu o 1,8 milionu. Pokles zásob zvyšuje ceny ropy a naopak. Vyšší cena ropy výhody Kanadské ekonomiky, a, v procesu, posiluje Loonie.

Statistiky Kanada oznámila, že počet pracovních míst přidány do ekonomiky se zvýšil na 53,700 v prosinci, ve srovnání s 10, 700 hlášeny v předchozím měsíci. Analytici očekává, že Kanadská ekonomika ztratit tolik jako 5,100 míst v prosinci. Ohromně pozitivní změna zaměstnanosti se očekává, že držet Kanadský dolar silný.

Statistiky Kanada také oznámila, pozitivní obchodní bilance za listopad 2016. Instituce uvedla, že tato země má obchodní přebytek ve výši 0,5 miliardy eur, proti trhu, je očekávání, že schodek ve výši 1,6 miliardy. V říjnu, země měla schodek ve výši 1,0 miliardy eur.

Naopak, US Bureau of Labor Statistics uvádí nižší, než se očekávalo, změna zaměstnanosti v prosinci. Pouze 156.000 lidí, pracovních míst byly přidány, proti trhu, je očekávání, z toho 175 000 pracovních míst. V listopadu, americká ekonomika přidala vzestupně revidován 204,000 pracovních míst.

Navíc, US Bureau of Economic Analysis uvádí, že deficit obchodní bilance se prohloubil na $45,2 miliard v listopadu, ve srovnání s deficitem ve výši 42,4 miliardy v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali schodek ve výši 42,2 miliard. Tak, smíšené ekonomické údaje, je pravděpodobné, aby NÁS slabý dolar vůči Kanadskému dolaru na týden dopředu.

Na páru USDCAD tváře rezistence na 1.3350. Negativní čtení indikátor MACD naznačuje, že USDCAD dvojice bude pravděpodobně i nadále pohybovat směrem dolů.

Tak, to by bylo bezpečné pro Forex obchodník jít zkrat v páru USDCAD blízkosti 1.3250, s příkazem stop loss nad 1.3320. Krátké pozici, může být rozvláčný, když pár pádů na minimum o 1.3120.

Binární obchodník může uvažovat o nákupu nízká nebo pod smlouvu, když USDCAD pár obchoduje v blízkosti 1.3250. S uplynutím lhůty jednoho týdne, obchodník má vyšší šance na dokončení opce obchodovat na peníze.

Nejnovější články: