Obchodování Netflix, jak Se Rozdělit Zásoby 7 1

 
Netflix(NASDAQ:NFLX) jsou aktivní v odvětví s obrovským potenciálem. Oni nedávno oznámila, že schválila sedm-to-one split na jeho zásoby a novinky přivítali investoři.

S přítomností ve více než 50 zemích a globální klientely, která přesahuje 60 milionů, to je úžasné, že Netflix, zdá se, jen na začátku své expanze. Skutečnost, že akcionáři jsou odměněni není žádné překvapení.

Akcie začaly kolem $100/share mark zpět na začátku roku 2012, ale již nyní narostl na 700 dolarů/akcii, což ukazuje sedm-násobné zvýšení, a ve stejné době, kdy vedl S&P500 na rekordních maximech, stejně.

Jaké je tajemství tohoto úspěchu, a můžete rally být trvalé?

Je těžké najít nějaké toky v takovém výklenku průmyslu, že Netflix je. Hotovosti bohaté společnosti mají tendence počasí, lepší během bouře, nicméně nějaké turbulence mohou stanovit dopředu. Apple je jen jeden příklad z výzvy, která přijde na mysl. Ovládání hardwaru, a nakonec můžete ovládat software.

Jako pro ty, kteří zpochybňují trvalé shromáždění, řekl bych, že když přijde na investování do akcií/stock picking, skutečná cena/zisk poměr a ocenění jsou důležité, ale to všechno přijde na to, co celkový postoj v monetární politika.

V našem případě, ve Spojených Státech, měnová politika je mimo snadné.

Představte si, jak centrální banka funguje a jaké "práci" centrální banky. Ve Spojených Státech, centrální banka, Federální Rezervní systém Spojených Států, má dvojí mandát: udržet inflaci pod nebo v blízkosti dvou procent, a vytvořit pracovní místa.

Na základě těchto dvou úkolů, měnová politika je nastaven takovým způsobem, který zajišťuje dosažení těchto cílů co nejdříve.

V posledních letech (téměř osm let), viděli jsme úrokové sazby na nulové úrovni (ZIRP – politiku nulové úrokové sazby) a na vrcholu se, že trh byl zaplaven třech kolech kvantitativního uvolňování, které trvalo několik let stejně.

Výsledkem takové uvolněné měnové politiky je aktiv, která jsou nafukovací, proto ceny akcií se pohybují vyšší, protože peníze je přímo čerpána do trhů.

Co by mohlo být lepší, než výběr společnosti, jako je Netflix, v prostředí, v němž se oceňování nezáleží? Téměř nic.

Proto, přičemž v úvahu skutečnost, že Fed je pravděpodobné, že udržet své měnové politiky na současné, snadné úrovně, já bych laskavost možnosti volání na NFLX cena akcie se tak velký, datum vypršení platnosti, jak je to možné.

Nejnovější články: