Goldman Sachs Signály Obrácení na Přetížené Ocenění

 
Na rozdíl od původní očekávání, vítězství Trump podpořil akciové trhy po celém světě. Na americký trh se zvýšil především z důvodu drastických reforem, včetně zvýšení výdajů na infrastrukturu, mimo jiné, slíbil Trump během předvolební kampaně. Trh zpočátku klesl, jak to bylo při pohledu na nově zvoleného Prezidenta, který nemá žádné zkušenosti s okupační jakýkoli post ve vládě. Nicméně, po uklidňující řeči Trump, derivace trhu objevilo ostře. Od té doby, AMERICKÉ trhy se shromáždil na dva obchodní dny. Hlavní vítězové byli infrastruktury a bankovních akcií.

Poháněná očekávání zvýšení poptávky po podnikatelských úvěrů, bankovní zásoby se oceňují prudce. Jedním z nich byl Goldman Sachs Group (burzovní index NYSE: GS), který se zlomil nad $200 na úrovni minulého týdne. Rychlý pohled na naši minulost doporučení odhalí, že jsme navrhli nákup one touch opce, na 17. října, s cílovou cenou $175 nebo nižší. Akcie porušil náš cíl s přiměřenou lehkostí a hrozí, že test 2015 vysoké asi 220. Nicméně, podívejte se na třetí čtvrtletí výsledky ukazují, že populace by zažít korekce v blízké budoucnosti.

New York-založené banky, s o $900 miliard aktiv pod správou hlášeny 19% nárůst čistých tržeb na $8.17$, z $6.86 $ v předchozím roce to podobné čtvrtletí. Wall Street analytici očekávali tržby ve výši $7.42 miliardy dolarů za třetí čtvrtletí.

Za čtvrtletí končící září 2016, šestou největší bankou v USA podle tržní kapitalizace oznámila zisk ve výši $2.10 $ nebo $4.88 na akcii, v porovnání s $1.33 $ nebo $2.92 na akcii ve čtvrtletí končící září 2015, a nad Zacks odhad výnosů z $3.82 na akcii.
Institucionální Služby pro klienty segmentu uvedlo 17% meziroční nárůst tržeb na $3,75 miliardy. S pevným Výnosem, Měny a Komodity Klienta Realizace segment vykázal příjmy ve výši $1,96$, a to až 34% na meziroční bázi. Akcií segmentu vykázala 2% y-o-y růst tržeb na $1,78 miliardy.

V poměru Kmenového Kapitálu Tier 1 banky stál na zdravé 12,4% na konci září 2016.

Investoři obvykle preferují bankovní akcie, které obchodují na méně než 1x účetní hodnotě 1x. Bank of America (BAC) účetní hodnota 0,78 ($19.02), zatímco u CITI (C) 0.72 ($52.83). Pouze na prvních dvou amerických bank (Wells Fargo a JP Morgan Chase) obvykle příkaz přirážka nad účetní hodnotu. Účetní hodnota Goldman Sachs je o $181.25, který odráží ceny k účetní hodnotě poměru 1.10. Tak, to je nepravděpodobné, že vidět další zhodnocení akcií. Navíc, většina z uptrend vidět v posledním týdnu byl založen především na očekávání a ne na základy. Proto očekáváme, že akciový opravit sám o sobě zásadně v týdnech.

Akcie hit osvědčenou odolnost 210 včera. Stochastický oscilátor se blíží do překoupené oblasti. Navíc, růst cen akcií byl prudký a náhlý. Obvykle, sentiment na základě spurtu cen akcií by být brzy následoval pokles. Tedy, očekáváme, že akcie pokles se brzy znovu otestovat úroveň 190, kde hlavní podpora existuje.

Takže, investice do one touch opce by byl nejlepší volbou pro obchodníka, aby prospěch z pravděpodobných sestupný trend v ceně akcií. A konečně, ke zvýšení šance na dokončení v peníze, realizační cena opce by měla být asi $200 a smlouva by měla být platná až do 15.prosince.

Nejnovější články: