Morgan Stanley vidí Microsoft Předjíždění Amazon Cloud

 
Na základě působivé, že fiskální 2017 výsledky za třetí čtvrtletí uvádí Microsoft Corp. (NASDAQ: MSFT), 9. Května, jsme měli uvedeno, náš zájem k nákupu call opce platí po dobu jednoho týdne. Populace Azure cloud platformy služeb, což bylo obchodování na $68 v době prezentovat náš článek, se zvýšil na přibližně $70 za týden. Obdobně, naše call opce vypršela v penězích. Nyní, na základě Morgan Stanley zpráva a spolupráce s Accenture v bloku řetězce založené digitální ID sítě, očekáváme, že akcie, které uzavřel na $70.53 včera, dále stoupat.

Zpráva od Keitha Weiss, analytik investiční výzkumná firma Morgan Stanley, stát, že by Microsoft překonal odhady analytiků v příštím roce v důsledku zvýšení cloud computing poptávky. Weiss poukázal na to, že Azure datového centra, a Office 365 bude řídit růst společnosti Microsoft. Kromě toho, Azure by měl být schopen, aby se daří a jezdit na nejnovější trendy v oblasti technologií. Weiss očekává, že poptávka po Azurové by výsledek v FY18 zisk 3,85 dolarů na akcii, oproti analytiků konsensus $3.32 na akcii. Weiss také dal "Obézní" rating pro společnost Microsoft, zatímco zvyšuje cílovou cenu na $80, $72 uvedeny dříve.

V další zprávě, Pacific Crest Securities uvedl, že společnost Microsoft může tlačit Amazon na druhé místo, pokud jde o příjmy z cloud computingu v roce 2017. Ozvěnou podobný názor, Brent Bracelin, analytik Ulici, předpovídá, že cloud computing iniciativ by dosáhnout 239 miliard dolarů v pěti letech a Microsoft si je dobře nakročeno k tomu získat lví podíl. Bracelin věří, že Microsoft je výrobek zůstává bezkonkurenční v platform as a service, software jako služba a infrastruktura jako služba.

V dalším vývoji, Microsoft a Accenture se spojí vytvořit digitální ID sítě pomocí technologie kladkostroj. OSN podporovaný projekt si klade za cíl poskytnout právní identifikace na téměř 1,1 miliardy lidí po celém světě, s žádné oficiální doklady. Prototyp byl představen minulý týden v sídle OSN. Digitální ID by umožnilo uprchlíkům přístup k základním potravinám a zdravotní služby. Globální blok řetězce, trh se očekává, že růst složené roční tempo růstu 55.59%. Tedy, s ohledem na vyhlídky na růst, vedení v cloud computingu, a analytiků upgrade, očekáváme, že akciový ocenit v nadcházejících dnech.

Cena graf aplikace Microsoft označuje podporu pro akcie v 70.15. Indikátor hybnost, která se pohybuje nad nulovou linii, odráží převažující bullishness na skladě. Navíc se populace nad 50-denní klouzavý průměr. Můžeme tedy očekávat, že zhodnocení cen akcií.

Investice do opce, chceme pozici sami získat z blížící se uptrend. Budeme hledat binární broker, který nabízí smlouvu, která vyprší za týden. Konečně, položka by být, když Microsoft obchody poblíž 70 dolarů v hotovosti na trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: