Euro je Hvězda v Tomto Týdnu

 
Poslední týden mohou být označeny jako "Týden Eura" jako společné měny vymačkané proti prakticky ve všech měnách (s výjimkou komoditních měn). Jinými slovy, EURUSD, EURJPY a EURGBP obchoduje s býčí tón celý týden. Na pátek, tvrdohlavý medvědi byly stiskl víc jak Euro skončilo tento týden se maxima.

Důvody pro tento krok se zdá být technické, protože tam nebylo nic pozitivního z fundamentálního pohledu. Příkladem toho je ECB (Evropská Centrální Banka) minut, který byl propuštěn minulý čtvrtek. Ukázali, že banka je předním plněním své nákupy v říjnu a listopadu, a tato zpráva by měla být na negativní pro Euro. Později v obchodní týden, Draghi trval na tom, že ECB bude používat vše, co je v jejich arzenálu pomoci inflace zvednout a růst, aby se vrátil do Evropy.

A to nás přivádí k této týdnech zaměření; inflace a CPI (Index Spotřebitelských Cen), který se chystá být propuštěn v Eurozóně, Spojeném Království a Spojených Státech. Není žádným tajemstvím, teď, že úroveň téměř nulové nebo dokonce negativní otisky jsou očekávané, a to ukazuje, jak dobře programů kvantitativního uvolňování fungoval.

QE (kvantitativní uvolňování) strategie není v NÁS, a centrální banka je potenciální zvýšení úrokových sazeb. Centrální banky v BRITÁNII a v Eurozóně jsou stále zapojeny v masivních nákupech dluhopisů programy, s úmyslem dobývat inflace a stimulaci růstu. Tam byl nějaký úspěch ve velké BRITÁNII s vytvářením pracovních míst, nicméně oba programy jsou zatím dokázat, že oni jsou to pravé řešení pro obě ekonomiky.

Americký dolar byl prodán agresivně proti komoditní měny, jako například CAD a AUD jako olej zpět. Řekl bych, že pár USDCAD má nějaký způsob, jak jít, dokud to jde pod 1.27.

Pokud jde o Euro, jsem velmi makléřského tady jako EURUSD je, že tvoří trojúhelník na denním grafu. Že trojúhelník musí zlomit nižší a ne vyšší v komplexní oprava, která je buď x vlna, nebo obrácení vzor. V obou případech by se měl pohybovat pod 1.11 a to je důvod, proč moje zaujatost je medvědí.

Na EURGBP dvojice, již tvořil pět vlna struktury z minima, a otázkou je, jestli je to c vlna ploché nebo první vlna větší míře impulzivní krok. V obou případech přesunout do 0.7250 se očekává.

Na základě výše uvedeného, Euro, by se měly pohybovat nižší než cokoliv jiného, a CPI vydání bude vydláždit cestu pro tyto scénáře.

Nejnovější články: