Silné Údaje O Zaměstnanosti Změní Dolar Býčí

 
Na páru USDCAD se snížil minulý týden poté, co Bank of Canada se zmínil o možném zvýšení sazeb v červenci. Prohlášení vydané centrální banky rovněž zdůraznil, že tam nebudou žádné další výlety v tomto roce. Po vydání prohlášení, trh tlačil Kanadský dolar nahoru proti dolar. Na USDCAD je sestupný trend byl také způsobeno nižší-než-očekávaný NÁS první čtvrtletí růst HDP o 2,2%. Nicméně, očekáváme, že pár USDCAD, což je obchodování na 1.2920 úrovně, pochodovat vpřed z důvodů uvedených níže.

Americká vláda měla osvobozeny Kanada, Mexiko a Evropská Unie od plácl s dodatečná dovozní cla na ocel a hliník až do června 01, 2018. Minulý týden americký Prezident odmítl prodloužit osvobození. Tarify jsou nyní v platnosti, a očekává se, že vliv na Kanadské ocelárny.

Odmítnutí Prezidenta USA k rozšíření osvobození od cla má dát otazník na budoucí smlouvy NAFTA. NAFTA jednání již bude příliš pomalý. Navíc, americký Prezident zopakoval svůj tvrdý postoj v teto smlouvy. Pokud NÁM vláda oznámila odstoupení od NAFTA, pak nová dohoda musí být sjednána do šesti měsíců. Pokud ne, Kanadský dolar může ztratit až 20% své hodnoty. Nejistota oslabil Kanadský dolar, zatímco posílení měny. Navíc, práci, údaje vydané v pátek podporuje další posílení dolar na týden dopředu.

Úřad Statistiky Práce uvádí 0,3% m-o-m zvýšení průměrného hodinového výdělku, ve srovnání s 0,1% nárůst v předchozím měsíci. Analytici očekávali růst mezd o 0,2%.

Americká ekonomika pokračuje přidat pracovních míst svižným tempem. Celkem non-farm payroll zaměstnanost zvýšila o 223,000 v Květnu, ve srovnání s očekáváním ekonomů z 189,000. V dubnu americká ekonomika přidáno 159,000 pracovních míst, sestupně revidován z předchozího odhadu 164,000. Maloobchod, zdravotnictví a stavebnictví hlášeno zvýšení v práci dodatky. Míra nezaměstnanosti v USA stál na 3,8% v Květnu, nejnižší od roku 1969, a lepší než 3,9% míra nezaměstnanosti vykázala v předchozím měsíci. Analytici neočekávali žádnou změnu v míře nezaměstnanosti. Počet nezaměstnaných osob se snížil na 6,1 milionu, pokles o 772,000 od začátku letošního roku.

Solidní údaje o zaměstnanosti mají téměř potvrdil zvýšení sazeb na příštím Federální Výbor pro Otevřený Trh, konající se na 13. června. Podle CME Group Fed Hodinky, na trhu nyní dává 88.8% šanci na zvýšení úrokových sazeb na dalším zasedání Fedu. Takže, silné údaje o zaměstnanosti a pravděpodobnost zvýšení sazeb v červnu je otáčení silnější dolar vůči Kanadskému dolaru.

Cena graf podle níže ukazuje pár USDCAD se pohybuje po vzestupné trendové linie. On balance volume indikátor je také dosažení nových maxim. Proto očekáváme, že měnový pár na rally na týden dopředu. Graf ukazuje, 1.2710 jako menší podporu a 1.3340 jako hlavní rezistence pro daný měnový pár.

Tím, že bude dlouho v páru USDCAD blízkosti 1.2920, s příkazem stop loss níže 1.2800, máme v plánu získat z pravděpodobného trendu. Pokud měnový pár shromáždění, jak se očekávalo, pak budeme rezervovat náš zisk blízkosti 1.3140.

Současně jsme se také může investovat malou částku do opci smlouvy. My raději se vypořádat s binární broker, který nabízí možnost smlouvu, která je platná pro období jednoho týdne. Dále, jak pokračovat dále, budeme požadovat USDCAD pár obchodovat v blízkosti 1.2920.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: