Vedoucí Kryptoměna Příběhy pro 16. dubna 2018

Kryptoměna trh zakončil týden na vysoké všimněte si, jak Bitcoin shromáždil asi $8,000, odchyt medvědů nepřipraveného. Zatímco celkový sentiment se obrátil mírně býčí, tam byly drobné incidenty, které způsobila obavy mezi kryptoměna obchodníky.

Za prvé, uživatelé hardwaru peněženka Ledger byl čelí problémy při vyplňování Bitcoin Hotovosti (BCH) transakce. Někteří z nich byli schopni vidět jejich BCH zůstatky. Kniha identifikován problém s jejich hlavní infrastruktury a snaží se to napravit.

Za druhé, když kryptoměna trhu prudce klesly v lednu, mnoho společnosti vydávající kreditní karty, včetně JP Morgan zakázala nákup kryptoměn použití své karty. Dodatečně, bez poskytnutí jakékoli aktualizace pro uživatele, JP Morgan Chase údajně předražené zákazníky, kteří používají své kreditní karty k nákupu cryptos, těsně předtím, než byl zákaz zaveden. JP Morgan Chase uvedl, že považuje za crypto transakce jako výběr hotovosti. Zákazník z JP Morgan podal žalobu požadující zrušení poplatků. Navíc, on také prohlašoval, 1 milion dolarů jako poplatky za potíže způsobené mu.

Mezitím, v Rusku, dva muži byli zatčeni orgány činnými v trestním řízení pro ne platit za elektřinu po jejich crypto těžební farmy, s více než 6000 zařízení, spotřebované několik milionů kilowattů elektrické energie.

Pojďme se nyní podívat na významný vývoj týkající se hlavních cryptocurrencies:

 
 
Bitcoin (BTC)

Podle těžební hardware prodejce MyRig, Samsung začala výroba ASIC (aplikačně Specifických Integrovaných Obvodů) pro důlní výrobce hardwaru Halong Těžby. ASIC čipy jsou postaveny k provedení určité funkce. V tomto případě, je cryptocurrency důlní. Halong vlastní Draonmint T1 značka, která je pravděpodobně nejvíce efektivní horník, který překonává populární Antminer S9 z Bitmain. Nicméně, majitel Bitcoin.org a Bitcoin Mluvit vyvrátil tvrzení. Podle Fortune, většina z NÁS obyvatel, kteří mají kryptoměny, může mít zředěný své pozice s cílem generovat dostatek peněz na zaplacení jejich daní, a to vyvolala obrat v Bitcoin. Čtěte více zde a zde.

 

Ethereum (ETH)

Po zbývající makléřského pro více než měsíc, Ethereum (ETH) se odrazil zpět nad psychologickou hranici 500 dolarů. Je ironií, že jedním z hlavních důvodů pro Ethereum rally je Golem (GNT), který je často odkazoval se na jako Airbnb pro počítače. Golem umožňuje uživatelům zadarmo CPU výměnou za GNT kryptoměna. Je to také první kryptoměna k použití ETH pro jejich ICO. Tam je asi 800 milionů GNT poukázek v oběhu. Přečtěte si více zde.

 

Verge (XVG)

Verge je kryptoměna, která si klade za cíl plnit původní účel poskytuje jednotlivcům a podnikům s rychlou, efektivní a decentralizované způsob provádění transakcí při zachování osobního soukromí. S zlepšila a integrován s Wraithy Protokol technologie, Pokraji uživatelé jsou nyní schopni snadno přepínat mezi soukromou a veřejnou knihy na Pokraji blockchain. Kromě toho, pomocí Jednoduchých Platebních Ověření technologie, transakce jsou potvrzeny v 5 sekund. Půjde nabízí pět různých Proof-of-Práce algoritmy pro dolování: Lyra2rev2, Scrypt, X17, blake2s a myr-groestl. Síťové přepínače mezi těmito pěti algoritmy, aby se zabránilo nadvládě tím, že žádné konkrétní horník. Je ironií, že jeden hacker byl schopen najít chybu v programu, a vzal kontrolu nad síti po dobu asi 3 hodin minulý týden. Mince má dělat titulky pro pozitivní i negativní důvody, proč v nedávné minulosti. Ještě, negativní zprávy prakticky žádný trvalý dopad na cenu kryptoměna. Z nízkého 3 centů, Verge získal více než 300% na hit 10 centů minulý týden. Mnozí odborníci se domnívají, že mince bude dotýkat $1 brzy. Přečtěte si více zde.
 
 

Naše Forex Obchodování, Plán

Dash. Silné oživení, pozorované v kryptoměna trhu v posledních dnech naznačují, že prodej nebude pokračovat v dohledné době. Proto, otevření dlouhé pozice se zdá být ideální v tomto bodě v čase. Naše volba šifrovací pár, aby obchod je DashUSD. Cena graf naznačuje silný support na 288. Kromě toho, hybnost ukazatel dosahuje nových maxim. Proto můžeme očekávat, že uptrend začít brzy.

Chceme navázat na dlouhou pozici v DASHUSD dvojice u 350. Příkaz stop loss, bude jistě umístěn pod 290. Pokud jsme schopni se otevřít dlouhou pozici, jak je požadováno, aby účetní zisk bude umístěn v blízkosti 440.


 
 

Naše Binární Obchodování S Opcemi Plán

Ethereum. Po zbývající makléřského pro téměř měsíc, Éter začala stoupá. Historický cenový graf ukazuje ETHUSD pár se obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Dále vzestupně indikátor MACD také potvrzuje býčí směr v ETHUSD pár. Proto můžeme očekávat, že ETHUSD pár k dalšímu rally ve dnech, které přijdou. Proto, Ethereum je naše volba aktiva k obchodování v binárním trhu.

Pomocí jednoho z našich binární možnost obchodování účty, můžeme investovat v call opce, která je platná do 24. dubna. Opční smlouvy mohou být zakoupeny pouze v případě, ETHUSD pár obchodů, v blízkosti 450 dolarů v kryptoměna trhu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: