UPS Představila Plán Transformace Zvýšit Zisk

 

Akcie společnosti United Parcel Service Inc. (NYSE: UPS) klesl o 2,92%, včera uzavřel na $119.70 poté, co společnost odhalila svůj plán transformace a zisk výhled růstu pro rok 2022, což bylo v souladu s očekáváním analytiků. Loni v listopadu, logistika firma vytvořila novou pozici chief transformation officer (CTO), který by byl zodpovědný za navození změny ve společnosti. ČTÚ měl za úkol s cílem identifikovat nové taktiky, že UPS může používat "největší strategickou výhodu a dlouhodobou návratnost pro akcionáře." UPS stanovené těžké postavy se známou plán včera.

 

UPS plán transformace

Atlanta-založená společnost představila své čtyři strategické imperativy na Transformaci Konferenci v New Yorku, které jsou následující:

  • Rozšiřuje high-růst globální trhy;
  • Podněcuje růst business-to-business a business-to-consumer e-commerce;
  • Pronikající zdravotní péče a vědy o životě logistického trhu; a
  • Zlepšování služeb pro malé a střední podniky.

Navíc, transformace plán také zahrnuje více než 70 balíček zařízení projekty na rozšíření a zavedení sedmi nových "super hub" mechanizované třídění zařízení, která by mohla vést k 30% až 35% zvýšení provozní efektivity, ve srovnání s ostatními semi-automatické zařízení. UPS očekává poplatků ve výši $550 až 750 milionů amerických dolarů na realizaci transformačního plánu.

S iniciativy bylo uvedeno výše, UPS doufá, že se přidat sortation kapacitou 350.000 až 400.000 kusů za hodinu v USA v letech 2018, 2019 a 2020.

Společnost uvedla, prognóza zvýšení kapacity "je asi sedmkrát dodatečné sortation kapacita přidáno v roce 2017, o samotě."

AMERICKÉ divize se ziskem téměř dvě třetiny transformační program výhod.

UPS oznámila, že je to také pracuje na zvýšení jeho celkové kapacity, jak to očekává, že globální balíček trh růst o $300 až $480 miliard až do roku 2022. Zaměření společnosti je nyní také na expanzi do Asie, rozvíjející se trhy a Evropě.

Scott Cena, UPS Chief Transformation Officer, se domnívá, že globální e-commerce je "megatrendem" a představuje "obrovskou příležitost."

Zatímco vysvětlující, globální trendy, společnost je Hlavní Trh Důstojník Kevin Warren uvedl, že očekává, že 28% nárůst v cross-border e-commerce v příštích třech letech. B2B e-commerce prodeje jsou očekávané dosáhnout $1.20 bilionů v roce 2021.

Komentuje plán transformace, generální ředitel David Abney řekl: "provádíme změny, které posílí probíhající core výnosnosti společnosti. Úspory dosáhneme, budou investovány zpět do společnosti a jeho lid, a bude být použity k odměňování akcionářů."

Společnost uvedla, že 20 miliard dolarů plán transformace se očekává, že zvýšení upravený zisk v rozmezí $1 až $1.20 podíl do roku 2022, a to především z důvodu úspory nákladů. UPS, navíc, v současné době předpokládá se, že FY18 zisk bude v rozmezí $7.07 $7.37 na akcii. Analytici očekávají, že UPS hlásí zisk ve výši $7,25 na akcii za aktuálním fiskálním roce. V současné době společnost nabízí dividendový výnos 2.94%.

Investiční společnost Morgan Stanley očekávat pokles ceny akcií po oznámení plánu transformace. Morgan Stanley analytik, Ravi Shanker, vysvětlil důvod pro pokles takto: "základní případ, výsledek 1 miliardu dolarů vyšší zisk za tři roky se odhaduje na zhruba 10% na skladě dnes. Vzhledem k vysoké očekávání postavil do akciového spolu s nedostatkem dlouhodobé vedení, jsme přesvědčeni, že akciový mohl vyměnit zhruba 2% v tomto scénáři."

Morgan Stanley očekává, že akcie pokles o 92 dolarů po dobu 12 měsíců. Zklamání způsobené v důsledku zisk počasí může mít vliv na společnost v krátkodobém horizontu.

Technicky vzato, akciový stále obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr a indikátor MACD je v pozitivní zóně. Extrémní opatrnost je proto nutná, když bude krátká. Přísné stop loss objednávky je potřeba.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: