Jak se Vyhnout Overtrading

Overtrading není problém, že se omezuje na zkušenost FX obchodníků. Binární možnosti obchodování je dodáván s vlastní rizika a chyby jsou snadno provést. Strategie by měla být vždy na místě, aby vám pomohou vyhnout se překročení vaši rizikového kapitálu.

Co je Overtrading a Jak Se to stane?

Na overtrade vyplývá pouze to, přičemž více pozice ve stejném směru, a to buď v zoufalém pokusu zachránit účet, nebo udělat velký zisk v krátkém čase. Zatímco v některých případech to může fungovat, je to v podstatě hazard a lady štěstí není příjemce disciplinovaný trader.
Pro boj proti případné chyby hned na začátku, musíme nejprve zvážit data vypršení platnosti nabízené broker, neboť tyto se přímo vztahují k časové rámce a na analýzu, která je provedena. Například, pokud technická analýza je použita na denní graf a těšíme se na zvrat v býčí trh, obchodování opce s pět-minute data vypršení platnosti by mohla být chyba. Eliminovat náhodnost v obchodování, vypršení platnosti by měla být vždy větší, než je časový rámec, analýza je provedena.

Se zaměřením na technické prvky a jeho rámec, mnoho obchodníků jen mít oči na cenu. Bedlivě sledovat na právě cena je to chyba; je možné, že vaše volba nepřichází do zisku až do poslední chvíle – jen pár minut před vypršením. Pokud obchodník sleduje tento rozvinout, pokušení vzít další obchod může být příliš velký a málo odolat nutkání – po tom všem, pokud se trh pohybuje proti vám, budete mít lepší zarážející cena, ne? Špatně. Bohužel, to je, když overtrading má tendenci se objevit, a to trvá jen pár z těchto chyb za následek foukané účet.
Mnoho lidí váhat, když čeká na trh přijít k nim. Nedostatek trpělivosti pro správné strike cena může mít za následek více obchodů přijatých v mezidobí. Kicker přijde, kdy trh zasáhne původní realizační cena pozice. S více alternativních obchodů v místě v tu chvíli, overtrading může zabít účet.

Jaké je Řešení?

Udržování disciplíny a trpělivost je klíčem k úspěchu v aréně, kde lidská povaha je dobře zastoupena. Hněv, chamtivost a strach ovládnout a je pravděpodobné, že podlehnete v okamžiku slabosti. Přesto, zdravé peníze management plán může vždy pomoci překonat dopad overtrading v binární možnosti.

Koherentní peníze plánu řízení by proto měly být stanoveny na samém začátku své online obchodní kariéru. Zejména budete chtít být na sebe přísní, ponecháme-li stranou určenou postavu rizikový kapitál, který jste ochotni část s tím by se mělo něco zvrtnout. To by mělo být doplněno rozhodující podíl investiční kapitál, že jste připraveni obchodovat s pokaždé, když otevřete pozici. Toto procento se může lišit v skromnost podle vašeho obchodování osobnost a styl, ale v každém případě by měl působit jako přísné omezení.

Je vhodné využít jakékoli snížení rizika nástroje nebo funkce, které mohou být k dispozici prostřednictvím vašeho brokera je platforma Ty se objevují v mnoha formátech, ale demo účet je skvělý místo, kde začít. Pohybující se na z bezpečí této virtuální prostředí, budete chtít podívat na nějaké rychlé zrušení, převrácení nebo zpětného odkupu funkce. Nízké minimální obchodní požadavky na vstup (jako $1, nebo dokonce 10¢ obchody) jsou skvělé pro prohlubování zkušeností; můžete použít nové analýzy nebo strategie, aniž by hořící díru v kapse, pokud nevyjdou.

Alternativně, začínající binární možnosti obchodník může považovat sociální obchodování. I když kopírování obchodů přijít s jinou sadou pravidel a riziko, že tam budou ty z vás, kteří dávají přednost, aby se minimalizovalo tlak, aby se dobře vypočítané rozhodnutí o předání úlohy na zkušenější a ziskové profesionální.

V závěru, když to přijde k overtrading a řízení rizik, nejlepší postup je ten, který byl self-nákupu, řeší vaše individuální potřeby a slabé stránky. Vyvarujte se chyb nezkušené obchodníky, kterým se vynikající obchodní strategie, s přihlédnutím k významu trpělivosti a zdrženlivosti.

Nejnovější články: