Barnier je Pozitivní Poznámku Na Brexit Jednat Tlačí Kila Nahoru

 

Euro a Britská libra shromáždil vůči americkému dolaru v pátek poté, co Bloomberg News oznámil, že Britský Premiér Theresa May je připraven nechat jít klíčovou Brexit požadavek s cílem získat dohodu pro Británii, která opustí Evropskou Unii (EU) dne 29. 2019. Libra je rally byl také podporovaný EU Brexit vyjednavač Michel Barnier prohlášení, že dohodu s velkou británií je z 90% dokončena. Následující vývoj, Sterling vzrostl na maximum $1.3061.

 

Brexit, Irská otázka hranic a ekonomické údaje

Ve čtvrtek minulý týden, Může a další vedoucí představitelé EU vyjádřili obnovenou víru, že by mohli sehnat Brexit jednat, zatím mají obě strany rozdílné názory, pokud jde o jednání s Irskem a Britské provincie Severní Irsko. Uvádí Bloomberg s odkazem na anonymní zdroje, naznačují, že Květen je ochoten vzdát se poptávky na Irské téma hranic, které brání oběma stranám dospět k dohodě.

V tomto ohledu, Michel Barnier, vyjednavač EU, uvádí, že Brexit dohoda byla 90% kompletní, ale varoval, že neschopnost vyřešit Irskou otázku hranice by mohla svrhnout potenciální problém. Michel Barnier, když rozhlasové stanice France Inter v pátek ráno, se domníval, že je nejistý o dosažení dohody než Británie nabídky adieu do EU, a dodal, že mise byla "je to možné, ale obtížné."

Ekonomické údaje hlášena na pátek podpořil také pozitivní politický vývoj. Úřad pro Národní Statistiky (ONS) uvádí, nižší než očekávaný schodek rozpočtu £4.123 $ v září, ve srovnání s £4.958 miliardy ve stejném období loňského roku a nižší než £4.50 miliard očekávali analytici oslovení agenturou Reuters. Uvedená čísla jsou pravděpodobně fandit Philip Hammond, britský ministr financí, před roční rozpočet.

Zatím pro tento rok, celkový deficit činí £19,9 miliard, což představuje 35% pokles od dubna-září 2017 období. To je také nejmenší deficit zaznamenaný od roku 2002. Schodek spojeného KRÁLOVSTVÍ byl 9, 9% HDP, když George Osborne, Hammond předchůdce, řídí jako ministr financí v roce 2010 a začala multi-rok program úsporných opatření. Dříve v Březnu, britský Úřad pro Rozpočtovou Odpovědnost uvedla, že očekávaný deficit v poklesu £37.1 miliardy eur neboli 1,8% HDP. Jako deficit snížil, Premiér Theresa May se zaručeně vyčlenit dalších 20 miliard liber ročně pro veřejné zdravotní péče, postupně zvyšuje v průběhu příštích pěti let.

Mezitím, Spain se zmínil, že to nenaruší konečné Brexit řešit své právo veta. Rozhodnutí následuje jednání mezi Madrid a Londýn přes Gibraltar tento víkend, s Pedro Sánchez, Předseda španělské Vlády, obviňován z "plýtvání" právo veta, pravomoc omezit britský exit z EU.

Gibraltar, Britské zámořské území, je již dlouho předmětem argumentace jako Španělsko opakovaně zpochybnil suverenitu Rock. EU dala Španělsko pravomoci vetovat Brexit odstoupení od smlouvy jednat. Nicméně, k všeobecnému překvapení, Španělsku prohlásil, že nebude blokovat konečné Brexit jednat. Tyto pozitivní politický vývoj spojený s zúžení schodku se očekává, že držet Libru optimistický v krátkodobém horizontu.

Euro, naopak, je pod obrovským prodejním tlakem vzhledem k Itálii rozpočtu-související otázky. Jako výsledek, můžeme očekávat, že kila udržet převahu nad euro v nadcházejících dnech.

Technicky vzato, EURGBP měnový pár se pohybuje v sestupném kanálu, jak je znázorněno na obrázku níže. Akumulace/distribuce ukazatelem je také, aby nová minima. Proto můžeme očekávat, že euro zůstane slabé vůči libře.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: