Silný ISM Výrobní Údaje Změní Dolar Býčí

 

Na AUDUSD pár shromáždil včera po Australian Bureau of Statistics oznámil lepší než očekávané maloobchodní tržby v Květnu. Varování vydané v Japonsku pro NÁS plánuje vybírat cla na dovážené automobily a automobilové díly oslabil dolar. Jsme však přesvědčeni, že situace je jen dočasná a že dolar se odrazí zpět proti Aussie na základě údajů uvedených níže.

Během zasedání měnové politiky prováděných v úterý, Reserve Bank of Australia držel úrokové sazby beze změny na rekordně nízkou úroveň 1,5%. RBA také vydala optimistické prohlášení o ekonomice. Navíc, centrální banka uvedla, že je přesvědčena o růstu mezd outlook a pohodlné o převažující úroveň Australského dolaru. To znamená, že RBA je v žádném spěchu zvýšit úrokové sazby, což je zcela v rozporu s přístupem z centrální banky ostatních vyspělých zemí.

Míra inflace se očekává, že zůstat v blízkosti nižší rozsah RBA cíl mezi 2% a 3% v roce 2018. Podle analytiků společnosti ABN AMRO, to se ukázalo výhled na Australské úrokové sazby ponuré. Hrozící obchodní válka mezi USA a Čínou, která je Austrálie je významným dovozcem komodit, se také očekává, že udržet Aussie makléřského v krátkodobém horizontu.

V USA, Institut pro řízení dodávek uvedl, že Výrobní Index vzrostl na 60,2 v červnu, a to až z 58.7 v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali, že výrobní index klesá na úroveň 58.2. Kromě ekonomických údajů, americký dolar je také povzbuzen silnou firemní příliv. AMERICKÉ podniky mají repatriováni 175 miliard dolarů zisku nerozdělený zámoří. Daňové škrty oznámila Kongresu spojených států opustily Americké domácnosti s průměrnou další disponibilní příjem 1200 dolarů. Všechny tyto faktory se obrátil dolar býčí. Proto, základy pro pokles AUDUSD pár na týden dopředu.

Technicky vzato, AUDUSD pár prolomil support na 0.75. Další hlavní podpora se očekává, že pouze na 0.7160. Kromě toho, indikátor MACD je v záporné oblasti. Proto očekáváme, že měnový pár pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Tím, že půjdete krátký v AUDUSD pár, doufáme, že prospěch z pravděpodobného poklesu. Z grafu vyplývá, ideální vstupní a výstupní úrovně, 0.7410 a 0.7220. Ke zmírnění rizika, umístíme stop loss nad 0.7510, po krátké pozice je založena.

Současně, můžeme koupit opci s částí našeho přebytku. Opce by měly být platné po dobu jednoho týdne. Jsme raději investovat do možnost pouze v případě AUDUSD pár obchoduje v blízkosti 0.7410.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: