Wells Fargo Žalován Za Diskriminační Úvěrové Praktiky

 
Třetí největší banka v USA Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) byl plácl s žalobu kvůli jeho diskriminační úvěrové praxe. Banka, která je již čelí tolik jako 116 soudních sporů, ztratil stovky milionů v posledních několika letech k vyřešení sporů. V loňském roce, banka platí 142 milionů dolarů na urovnání obvinění, vztahující se k otevření účtu bez povolení od svých klientů. Proto je nový soudní proces, očekává se, Wells Fargo makléřského v krátkodobém horizontu.

Minulý pátek, v USA Okresní Soud v Kalifornii, město Sacramento podal žalobu vycházející Wells Fargo lovení na afroamerické a Latinskoamerické komunity vydáním dražší úvěry než pro bílé dlužníků. Kromě toho, stížnost obviněného Wells Fargo použití diskriminaci postupů pro více než deset let generovat vyšší zisk.

Soud dále vysvětlil, že Afro-Amerických dlužníků se silnou kreditní byly nabízeny také půjčky, které byly dvakrát dražší než podobné půjčky nabízené na bílé dlužníků. Dále soud uvedl, že nabízené půjčky na Latino dlužníků byly 1,4 krát dražší než pro bílé dlužníků. Tyto úvěry vedly k zabavování jako refinancování nebyla nabídnuta za podobných podmínek jako ten nabídl bílé dlužníků.

Ve své žalobě města Sacramento tvrdí, že banka záměrně hrál faul na nárůst exekucí v oblastech, kde menšinové komunity pobýval, což má za následek pokles hodnoty okolních nemovitostí. Prostřednictvím petice, město Sacramento, usiloval o peněžní náhrady za ztrátu daně z nemovitosti z důvodu opuštění a zabrala vlastnosti.

Město Sacramento uvedla, že provedla šetření do Wells Fargo úvěrové praktiky a zjistil, že banka byla zapojena v červené barvě-podšívka (praxe odepření služby založené na rase) a reverzní-redlining (praxe nabíjení vyšší sazby ve srovnání s non-červené linky sousedství). Šetření také odhalilo, že Wells Fargo je zapojen ve zpětné redlining v Sacramentu, protože pozdní 1990. Praxe byla systematicky vstoupil až v následujících letech, žaloba tvrdila.

Wells Fargo je rovněž čelí podobné žaloby podané měst, jako jsou Oakland, Baltimore, Los Angeles, Miami a Memphisu.

V žalobě se uvádí, "Wells Fargo se systematicky zabývá kontinuální a nepřerušený diskriminační vzor a praxe řízení menšina dlužníků v Sacramento do vyšší cenu, nebo více zatěžující hypoteční úvěry s diskriminační podmínky při příznivější a méně drahé úvěry byly nabízeny podobně nachází non-menšina dlužníků."

Před pěti lety, Los Angeles obvinil Deutsche bank AG, se uchylovat k podobné taktice. Případ byl vyřešen v červnu 2013. Očekáváme, že zprávy mají negativní dopad na akcie Wells Fargo.

Akcie je trendy směrem dolů poté, co čelí odporu na 60.50. Navíc, akumulace/distribuce indikátoru dosahuje nových minim. Proto, pokles populace se očekává, že.

Využít sestupný trend, zvažujeme investice do opce smlouvy. Můžeme však postupovat pouze po ujistěte se, že binární broker je ochoten nabídnout smlouvu, jsou platné po dobu jednoho týdne. Navíc, akcie Wells Fargo by měla být obchodování v blízkosti 60 dolarů v NYSE.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: