AIG Makléřského na Chudé Q4 2015 Výkon

 
Akcie společnosti American International Group (NYSE:AIG) se vyšplhal zpět nad 50-denní klouzavý průměr $53.60 uzavřel na $53.70 v pondělí. Na trhu je bzučení o možnosti AIG stoupá prudce v příštích několika dnech. To může být na paměti, že firma obdržela záchranný fond o 182 miliard dolarů, aby se zabránilo zhroucení během finanční krize v roce 2008.

Dříve, v lednu, pojistitel se dohodli na prodeji Poradce Skupiny private equity firma Rakeťák Kapitálu a PSP Investice (Kanada penzijní investiční manažeři). Podmínky dohody nebyly zveřejněny. Nicméně, investoři byli spokojeni s ohledem na skutečnost, že společnost bude moci lépe soustředit na své hlavní podnikání.

Společnost také oznámila svůj záměr spin off Spojených Záruka v měsících. Kromě toho je AIG také potvrdil, že se to bude prodávat v provozu ve čtyřech zemích Střední Ameriky v průběhu čtvrtého čtvrtletí fiskálního roku 2016.

Tak daleko, jako restrukturalizační činnosti se týká, AIG plánuje utratit $500 milionů, aby se dosáhlo lepší efektivitu provozu a racionalizace podnikání. Restrukturalizace činnosti, zejména dosaženo prostřednictvím odstupné zaměstnanců, se očekává, že generovat roční úspory mezi $400 milión a $500 milionů. Společnost se také očekává, že ušetřit dalších $100 milionů dolarů do modernizace svých softwarových platforem.

Zvýšit úroveň kapitálu, společnost obohaceny o 2,1 mld $aktiv, který zahrnuje 184 milionů akcií H PICC Property & Casualty Company Limited. Ve srovnání s jeho vrstevníky, AIG je registrovaná lepší účetní hodnota na akcii růst přibližně o 13% v loňském roce. Forwardové ceny k účetní hodnotě poměru AIG je 0,7. To je podstatně nižší než u jiných podobných institucí, které se obchodují v poměru 1.1. Společnosti dluhové nástroje (10-rok senior nezajištěné poznámky) v hodnotě 1,5 miliardy dolarů byl přidělen 'Baa1' rating od agentury Moody'. S ohledem na všechny tyto skutečnosti, to vypadá, jako kdyby AIG učinil otočit. Bohužel, tam je dlouhá cesta pro společnost jako detaily diskutovány níže uvést.

Společnost oznámila, fiskální rok 2015 ve čtvrtém čtvrtletí tržby ve výši $13.83 miliarda, dole od $15.53 miliard v předchozím roce podobné období. Společnost také vykázala čistou ztrátu ve výši $1.84 $ nebo 1,50 dolarů za akcii, ve srovnání se čistý zisk ve výši 655 milionů nebo $0.46 na akcii ve stejném období v loňském roce. Firma zaznamenala pokles výnosů ze svých alternativních investic. Operační marže klesla z 14,3% ve fiskálním roce 2012 na 5,6% ve fiskálním roce 2015. Zatímco tam je žádné popírání, že AIG je dělat vše pro to, aby lépe provádět v příštích několika čtvrtletích, to je docela brzy na tvrzení, zvrat v bohatství.

Technicky vzato, akciový tváře hlavní rezistenci na 56 úrovní. Menší podpora existuje v 52. Akcie má také tvořil dvojitý vrchol vzor v grafu.

Proto je vhodné pro binární možnosti obchodník koupit one touch opce smlouvy. Cílovou cenu kolem $52 s uplynutím poslední týden v dubnu by umožnila smlouva skončí in-the-money.

Nejnovější články: