EURUSD Obchodníkům Předvídat Tiskové Konferenci ECB a Výsledky NFP

Týden měna obchodníci měli důraz na USDJPY jak je to se vyšplhal na 110.09 – nejvyšší od srpna 2008. Překvapivě, hit přišel během Asijské seance. S přihlédnutím k tomu, že v týden plný pracovních míst data z usa (soukromé a non-farm payrolls být propuštěn tento týden), dvojice cestuje většinou v North American zasedání, spíše než v Asijské.

EURUSD prodejci přišli na povrch opět posílám pár níže 1.26. Měli dostatek důvodů pro to, že: na jedné straně CPI (Index Spotřebitelských Cen) viděl nižší inflaci, než se očekávalo ještě jednou. Na druhou stranu, PMI (Index Nákupních Manažerů) dnes zveřejněné údaje byly měkčí, než se očekávalo. Dokonce i v Německu klesla pod 50 úrovni, ukazuje na podmínkách recese.

PMI vydání nabízí pohled do reálné ekonomiky, s účastníky trhu s rané nápad, pokud odvětví je smluvní nebo rozšíření. Cílem je uhodnout, co Evropská Centrální Banka bude dělat na příštím zasedání ve čtvrtek 2. října.

CPI utrpěl ponižující porážku, jak to byl revidován na vyšší postavu, pár hodin po jeho počátečním vydání. Eurostat obvinil chyba výpočtu jako příčina pro změnu, nicméně, EURUSD se obnovit původní 100 pip ztráty, a obchodníci byli uvízl s 1.26 úrovni.

Kupředu do týdne, všechny oči bude na Evropské Centrální Banky Draghi a na zítřejší měsíční tiskové konferenci. To má dva hlavní prvky: první je centrální banka prohlášení, druhý je Q&A s novináři.

Druhá polovina je vždy nejvíce "šťavnaté" jeden pro obchodníky a trhy mohou jít volně žijících na vůbec nic. Silné pohyby mohou dokonce snižovat počáteční reakce, když úrokové sazby byly vyhlášeny.

To zbývá být viděn jestliže trhy budou skákat kolem Draghi řeč. Pokud ne, pak NFP (non-farm payrolls) v pátek bude stačit.

Pokud máte zájem o obchodování měnových párů, můžete tak učinit pomocí některého z našich schválených Binární Opce nebo Forex brokerů.

Nejnovější články: