Silný Růst Tržeb V Maloobchodě Se Změní Švýcarský Frank Býčí

 
V očekávání obrovskou podporu AMERICKÉ ekonomiky ze Trump je daňová reforma, USDCHF bylo upevnění na 0.9930 úrovně, po poklesu z maxima 1.0110 dosáhl na začátku dubna. Dokonce i špatné první čtvrtletí údaje o HDP byl zlikvidován na trhu. Nicméně, vzhledem k tomu, nedávné ekonomické údaje, a začlenění Švýcarský Frank v měně seznamu amerického ministerstva Financí, předpokládáme, USDCHF, aby pokračovala v sestupném brzy.

Švýcarsko získala místo v AMERICKÉ ministerstvo Financí je seznam potenciálních měnových manipulátorů, spolu s Německem, Japonsko, Jižní Korea, Čína a Tchaj-wan. Podle NÁS správy SNB byl zapojen v nákupu značné množství zahraniční měny, zatímco prodej Franc. Navíc, v roce 2016, SNB měl přebytek běžného účtu ve výši 10,7% z HDP. Tyto dva faktory vydláždil cestu pro zařazení na seznam možných měnových manipulátorů. Švýcarsko však nemá odpovídající obchodní přebytky s USA. Bilaterální jednání by být spuštěna, pokud přebytek obchodní bilance překročí 20 miliard dolarů, ze současných 13,5 mld$. I když Švýcarské Ministerstvo Financí popřel tvrzení, přesto, analytici se domnívají, že SNB by upustily od agresivní intervence.

Údaje ze Švýcarska je také naznačují zlepšení hospodářské situace. V pondělí Spolkový statistický Úřad oznámil, 2,1% y-o-y růst maloobchodních tržeb v Březnu, ve srovnání analytiků očekávání 0,5% nárůst. V předchozím měsíci, maloobchodní tržby vzrostly o 0,7%.

V USA, výrobní sektor rostl pomaleji, než se očekávalo v dubnu. Podle Institutu Řízení Dodávek, výrobní PMI čtení odmítl 54.8, z 57.2 v Březnu. Analytici očekávali PMI čtení 56.6. Tedy, minimální intervence a silný dat maloobchodní tržby se očekává, že držet Švýcarskému Franku silnější proti Dolar.

USDCHF dvojice čelí odporu na 0.9970. Hlavní linie indikátor MACD je pod nulovou linii. Podobně, stochastický oscilátor je klesající směrem k medvědí zóně. Tedy, můžeme očekávat, že pár sestoupí na další úroveň podpory na 0.9650.

Získat z analýzy, Forex obchodník by měl jít krátký na zhruba 0.9920, s příkazem stop loss na 1.0040. Zisk může být užíván v blízkosti 0.9760.

Investice do opce, obchodník může realizovat zisky ve výši až 80% z pravděpodobných sestupný trend. K zajištění větší šanci na úspěch, obchodník by měl rozhodnout pro smlouvy s datem vypršení platnosti nebo kolem 11. Května. Je také vhodné investovat, když se pár obchoduje v blízkosti 0.9920.

Nejnovější články: