Věrnost Koupí 5.6% Podíl v Crypto Poskytovatele Platformy OSL

 

Kryptoměna trh prochází mírné korekci cen jako Bitcoin (BTC) se snaží kříž nad 10 000 dolarů úrovni. V době psaní tohoto článku Bitcoin ztratil 3,1% v posledních 24 hodinách do obchodu na $9,575.01. Ether (ETH) ztratil 4% obchodu na $261.80. Podobně XRP ztratil 4,1% na obchodu na $0.2695. Jiné hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoins, které ztratily v posledních 24 hodin, zahrnuje IOTA (IOTA-$0.2597, -6.4%), Cardano (ADA-$0.0584, -3.1%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$369.57, -8.2%), Monero (XMR-$78.29, -8.0%), Dash (DASH-$102.26, -4.8%), Tron (TRX-$0.0197, -6.4%), Stellar (XLM-$0.0683, -6.1%), EOS (EOS-$4.07, -6.5%), Litecoin (LTC-$74.18, -5.7%), Drátěný (LINK-$3.84, -8.4%), Huobi (HT-$4.59, -3.4%), Ethereum Classic (ETC-$9.25, -3.8%), Binance Mince (BNB-$21.66, -6.2%), Cosmos (ATOM, $4.29, -12.8%), Tezos (XTZ-3.05, -11.7%), OKB (OKB-5,99 dolarů, -8.5%). Jen hlavní (top 20 podle tržní kapitalizace) altcoin, který získal v posledních 24 hodinách je LEO (LEO-$0.9493, 0.3%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

Švédsko zkušebně e-koruna ve snaze získat DBDC nahoru a běží

Ve švédsku byl zahájen pilotní e-koruna, další krok vpřed ve vládní plán na zavedení centrální banka digitální měna (CBDC). Zkušební program bude pokračovat po dobu jednoho roku, až do února 2021. Zejména, v zemi je již označován jako bezhotovostní společnosti.

To je věřil, že blockchain technologie na bázi e-koruna, jakmile je spuštěn pro veřejné použití, povede tradiční plateb a jiných bankovních operací přes Švédsko. Místo toho, aby v hotovosti nebo platby kartou na bázi, veřejnosti se očekává, že začít používat e-koruna, což znamená, transakce budou zaznamenány na blockchain.

Švédsko by se mohl stát druhou zemí, zavést centrální banka digitální měny, s Bahamy vedení boje. Na CBDCs zkušební program byl zahájen v Bahamy v prosinec 2019 a má v úmyslu vrátit se někdy v druhé polovině tohoto roku.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Boston, Massachusetts-založené investiční poskytovatel řešení, Věrnosti, který spravuje aktiva v hodnotě $2.45 bilionů dolarů, investoval v BC Group, holdingová společnost OSL, renomované instituce-level digital asset obchodní platformu poskytovatele. Investovat HK$110.5 milionů eur (~$14.20 milionů), Věrnost koupil 17 milionů akcií za 5,6% vlastnictví, což znamená, že hodnotě HK$6.50 (~$0.83) na akcii před naším LETOPOČTEM Skupiny.

Investice je část z $36 milionů sdílet umístění programu prováděném BC Skupiny v lednu. Vzájemný HKEx podání naznačuje, že 19 milionů akcií byly uděleny Fidelity International, 12.února.

BC Group provozuje dva významné firmy: OSL, instituce-střed digitální aktivum platformy, a Značky v Číně, PR a marketingová společnost. OSL je crypto aktiv, platforma nabízí celou řadu služeb pro instituce, které mají zájem o kryptoměny. Firma poskytuje Software jako Služba (SaaS) nástroje pro interakci s digitální aktiva, Přes Pult (OTC), makléřství pro bonitní zákazníky, správce služeb, a cryptocurrency exchange pro instituce.

Komentuje investiční kolo, BC generální ŘEDITEL Skupiny Hugh Madden řekl: "zvýšit představuje novou fázi růstu pro Skupiny. To nám umožňuje dále investovat do klíčových oblastí, jako jsou technologie a dodržování předpisů, které budou mít zásadní význam, jak jsme soutěžit a vyhrát v tomto dynamickém prostředí."

 

Shopify se připojí až s Libra Sdružení

E-commerce firmy Shopify se připojil Libra Sdružení, které se skládá ze zakládajících členů Facebook je stablecoin podnik Váhy. Kanada na základě Shopify, které hostí více než jeden milion prodejců, bude partner zřídit platební síť sloužící členové Libra Sdružení. Přes Facebook post, Váhy Nadace odhalil plán, a zdůraznila, že Shopify bude dopadat být "neuvěřitelné je partnerem rozsáhlé ekonomické participace reality."

Shopify zdůraznil, že primárně se stal členem sítě k řešení problému přeshraniční platby. Dle Shopify, "velká část světové finanční infrastruktury nebyla postavena tak, aby zvládnout rozsahu a potřebám internetového obchodu."

Shopify navíc zdůraznil, že jako významný po celém světě e-commerce platformy, společnost by neváhal zpochybnit převládající normy mezinárodního platebního systému s úmyslem přinášet "transparentní poplatky a snadný přístup ke kapitálu," při zajištění bezpečnosti a soukromí prodejci.

Shopify řekl: "Naším posláním je, aby se obchod pro všechny lepší, a k tomu, že trávíme hodně času přemýšlet o tom, jak dělat obchod lépe v těch částech světa, kde peníze a bankovnictví by mohlo být daleko lepší. To je důvod, proč jsme se rozhodli stát se členem Libra Sdružení. To je jeden krok, ale ne jediný krok, vezmeme být součástí řešení tohoto globálního problému."

 

Bista podporuje soukromí střed altcoin, Monero

Bitsa, Itálie na základě crypto-zaměřena debetní kartou poskytovatele, začala podporovat soukromí střed altcoin Monero (XMR). Bitsa, se sídlem v Monaku, nabízí obě karty a kompletní elektronické účty, což usnadňuje jeho uživatelům přesunout finanční prostředky a provést vypořádání pro zařízení v Jednotné Oblasti pro Platby v Eurech (SEPA).

Po jeho uvedení na trh v Q3 2019, Bitsa Kartu vydala zhruba 30 000 předplacené karty a počítá s více než 150,000 uživatelů do konce letošního roku. Bitsa generální ŘEDITEL Luis Vaello uvedl, že Bitsa Karta podporuje 12 cryptos, včetně Bitcoin (BTC), kromě v EUR bankovní převody.

Přidáním Monero do seznamu cryptos podporován Bitsa Karty, společnost připravuje půdu pro provádění "všechny typy" z XMR-karta založená na jednání na dodavatele místech a on-line, kromě card-to-kartu převody a Monero na euro (EUR) směnný. Bitsa zdůraznil, že transakce pomocí Monero nemůže být sledována z důvodu anonymity nabízených crypto.

"Zatímco drtivá většina kryptoměna transakce jsou ověřitelné a dohledatelné každý, adresy (odesílatele a příjemce), a částek, které poslal jsou skryté v Monero. Proto, protože tam je žádné stopy vzhledem k jeho vysoké soukromí, to je nemožné odlišit tyto tokeny."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: