Pověsti Vztahující Se K Čl. 50 Rozšíření Libra Oslabuje

 

Sterling libra propadla na nová minima vůči dolar se včera poté, co byl zbitý negativní Brexit titulky na začátku Londýnské seance. Pro zbytek dne, měnového páru GBP/USD byl na klesající režimu, a to především díky pověsti, že EU umožní rozšíření Článku 50 pouze do 22. Května, který je relativně krátkém čase. Pár GBP/USD poklesl z maxima 1.3208 na minimum 1.3004, než dojde k 1.3129 úrovně.

 

Pověsti chrastítko libra

Jen osm dní pro Brexit, tam byly zprávy, že Předseda Evropské Komise Donald Tusk, řekl, že na UK to krátké prodloužení Článku 50, je možné pouze tehdy, pokud Poslanci hlasovat pro dohodu navrhl Premiér velké BRITÁNIE Theresa May. Legrační věc, o zpráva je, že Tusk byl předchůdcem v kampani za dlouhodobé odložení. Zprávy byly smeteny ze stolu tím, že dobře informované obchodníky, zatímco jiní klesl na zprávy. Fáma vyvolala sell-off, což vede pár GBP/USD se 1.3135 úrovně.

Původní prohlášení z Tusk je následující: "na základě konzultací, které jsem provedla v průběhu posledních dnů, jsem přesvědčen, že krátké prodloužení by bylo možné. Ale to by bylo podmíněno pozitivní hlasování o zrušení dohody v poslanecké Sněmovně."

To znamená, že by EU mohla přijmout Británii je žádost o odložení Brexit o jeden měsíc, za předpokladu, že zákonodárci velké BRITÁNII přijmout Theresa May je nová dohoda v Parlamentu příští týden. Prodloužení může být k dispozici až do 22. Května, den před Evropskými volbami začít, pouze pokud Poslanci schválí Premiér odstoupení jednat. Zejména, 7. Května je také datum, který je projednáván, kratší než do 30. června žádost Paní Může.

V práci také intenzivnější po zprávy zlomil, že Severní Irové DUP není ochoten akceptovat Theresa May je aktuální Brexit plán.

Měnový pár je pokles dočasně zastaven poté, co Úřad pro Národní Statistiky hlášeny lepší než očekávaná data maloobchodní tržby za únor. Statistiky agentura oznámila, že objem prodeje se zvýšil o 0,4% m-o-m, oproti očekáváním ekonomů poklesu. V lednu maloobchodní tržby vzrostly o 0,9% m-o-m základ.

Ve čtvrtek ONS za předpokladu, kancléř s další pozitivní zprávou s ekonomických dat naznačuje, že čisté výpůjčky veřejného sektoru v únoru byl 200 milionů liber, z £1,2 miliardy ve stejném období loňského roku.

Mezitím, ve čtvrtek Bank of England ponechala úrokové sazby beze změny a uvedl, že většina provozoven byli připraveni čelit ne-jednat Brexit. Kabel také kladně reagovala na rozhodnutí o měnové politice Bank of England. Výbor pro Měnovou Politiku drtivou většinou hlasoval ve prospěch zachování referenční úrokovou sazbu na 0,75% a aktiv pořízení zařízení na £ 435 miliard.

Později, včera, libra je prudký pokles Americké seance byla inspirována americkým dolarem zotavení jako sledován Index americký Dolar, který zaznamenal vysokou 96.63.

Celkově negativní pocity mohou udržet libra slabá, pro příštích pár dní.

Historický cenový graf naznačuje, že pár GBP/USD se odrazil od supportu na 1.3025. Nicméně indikátor MACD je čtení je ještě otočit pozitivní. Jako výsledek, můžeme očekávat na měnovém páru zůstat rozsah vázán mezi 1.3025 a 1.3190, resp.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: