Allianz Bude Vzestupnou bez Ohledu na Rozhodnutí Fedu

 
S téměř sto padesát tisíc zaměstnanců a působí v ne méně než sedmdesát zemí, Allianz (ETR:ALV), se těší silné býčí trend pro jeho cenu akcií, která je nyní zabývá v 140 eur/akcii oblasti, a to až od 70 eur/akcii na úrovni méně než před pěti lety.

Je trend stále neporušené? Před odpovědí na tuto otázku, nebo se snaží podívat z technických důvodů, základní strana stále nám nabízí vodítka o tom, kde cenu akcií mohou hlavy v krátkodobém až střednědobém horizontu.

Kromě toho, že jeden z největších pojišťoven na světě, Allianz se snažil diverzifikovat své portfolio tím, že vytvoří jeden z největších a složitější finanční nástroje. Jsou jedním z největších aktiv-manažeři, s třetí-party majetek ve výši téměř 1,5 miliardy eur.

To pomáhá společnost odpočinout problémy na pojistném trhu, a umožňuje jim přizpůsobit se změnám v měnové politice po celém světě, stejně jako diverzifikaci svých příjmů a strategie.

Jako pojistitel, s tak silnou mezinárodní přítomnost, Allianz nebyla ovlivněna tolik o růst indexu dolaru v posledních letech. Jako ve skutečnosti těží z nižší kurz Eura, který přišel jako výsledek ECB (Evropská Centrální Banka) uvolňování politiky; I nyní ECB je spuštěn €60billion kvantitativní uvolňování program, který je má udržet tlak na Euro, kurzu pro docela nějaký čas.

To bylo řečeno, vyhlídky jsou jasnější pro Allianz, a teď, že Federální Rezervní systém Spojených Států se připravuje na setkání na září FOMC (Federální Výbor pro volný Trh), setkání, dopad na Allianz zejména by měl být minimální.

Na technické straně, po dvojité dno od 70 eur/akcii oblasti, trhy se zdá k začali impulzivní krok, ale to impulzivní krok má komplexní korekce na druhou vlnu, což znamená, že to končí nad koncem předchozí impulzivní krok.

V jednoduché angličtině, hledám čtvrtá vlna na konci kolem současné úrovně, a nové, čerstvé, impulzivní pohyb se od začátku do konce větší stupeň jeden – na vyšších úrovních.

Všichni ve všech, já jsem na vzestupnou Allianz jak z technické a fundamentální obrázek a hledám vyšší hodnoty. Možnosti volání jsou doporučeny ze současných 140 oblasti s tak velký, datum vypršení platnosti, jak je to možné, aby se zabránilo vítr od Fedu tento týden.

Nejnovější články: