Zisk z BNP Paribas, bez Ohledu na to, FOMC Rozhodnutí

 
BNP Paribas SA (EPA:BNP) má jeden z největších globálních bankovních sítí ve světě. Je aktivní ve více než sedmdesáti zemích a podílí se na korporátní a institucionální bankovnictví, privátní bankovnictví a správa aktiv.

Diskutovat o bance jako možný kandidát pro obchodování binární volby, je to jen normální před důležitou i jako Federální Výbor pro volný Trh (FOMC) setkání dnes. Bankovnictví je jedním z odvětví, která budou nejvíce těžit v případě, že Fed sazby se pohybuje nahoru.

S globální přítomnost, BNP Paribas bude určitě ovlivněna tím, co se Fed rozhodne udělat. Když ne fed sazby, jsou stále na cestě ke zvýšení sazeb později v tomto roce – takže nějaký dip nižší v BNP cena akcií by měla být vnímána jako příležitost k nákupu call opcí.

Bankovní sektor čelí náročným výzvám, jako je lze vidět tím, že BNP je vrstevníky v průmyslu, jmenovitě Deutsche Bank, kteří jsou řezání více než dvacet tisíc pracovních míst po celém světě. Pokud se podíváme na konkurenty v odvětví, to nám dává představu o výzvy, které leží před námi. S ohledem na to, BNP řízení nemá snadný budoucnost před sebou. Nicméně, čas bude odhalit více o tom.

Technické obraz vypadá býčí, a chtěl bych zdůraznit skutečnost, že jejich cena akcií zdvojnásobil v posledních třech letech. Aktuální výši 55-60 rozsah se zdá být stěžejní, jako posledních deset let viděl na trhu váhat, pokaždé, když se přiblížil.

Věc, kterou musíme zvážit, je, že máme býčí vzor, dvojité dno na období 2009-2012. Pak máme spike vyšší, že se podařilo podařilo prolomit tzv. výstřihem a teď to vypadá, že trh se konsoliduje nad výstřih.

Předpokladu, že úrovně se drží, chtěl bych si koupit call opce pro BNP sdílet ceny, pokud dnes Federální Rezervní systém Spojených Států zvýšit úrokové sazby. Pokud ne, dívám se na tiskové konferenci sledovat, aby bylo jestřábí, jmenovitě Paní Yellen bagatelizovat rozhodnutí, a upozornit na sílu AMERICKÉ ekonomiky – a nějaký dip proto by měly být koupil a perfektní zarážející cena bude někde mezi €49 €51/akcii.

Já bych řekl, že to je win-win situace pro bankovní sektor bez ohledu na to, co Fed udělá, jako výlet je pozitivní pro odvětví a žádné rozhodnutí túra je býčí pro obecné populace.

Jeden měsíc datum vypršení platnosti opce by měla být více než dost pro možnost, aby se stal výnosný.

Nejnovější články: