Skotsko Hlasů, Japonsko Bojuje, USD Roste Silnější

Skotsko bude trvat do centra pozornosti v průběhu několika příštích dnů, jak je svět čeká na výsledek referenda, nicméně, tento týden není pouze o Skotsko. Federální Rezervní systém ve Spojených Státech představila své hospodářské prognózy pro budoucnost, a trhy reagovaly s extrémní volatility.

Na pár USDJPY reagovali nejvíce na oznámení, a dvojice se rozešla ještě vyšší, než Fed oznámení a tiskové konference. To byl krok, který může být považován pouze jako impulzivní, a má všechny šance na lámání všechny důležité 110 úrovni pro Jenu. Pokud je i měření možné rozšíření na páru, pak impulzivní krok by měl jít minimálně na 114. Pak tam je ještě prostor pro zlepšení na měny.

S Fed zužující svůj stimulační program, a těžké ekonomické situace v Japonsku, měli bychom vidět JPY oslabuje ještě víc.

EURUSD také ztratil zem a rozbil předchozí minima dosažením 1.2850, na pozitivní AMERICKÉ ekonomiky a jeho ekonomické prognózy. Jedinou otázkou nyní se zdá být tam, kde bottom-line, budou.

Jediný měnový pár, který by nebyl vyprovokován tím, že Yellen tiskové konference, nebo Fed výsledek, byl GPBUSD. Jak víme, tam je dobré vysvětlení: Skotské referendum. Nedávné průzkumy naznačují, že výsledky Skotského referenda bude velmi blízko, a rozdíl mezi dvěma výsledky budou ležet jen s jedním nebo dvěma body.

Jak by to mít vliv na GBP jako měny? Očekáváme, že GBP být velmi nepředvídatelné, v této době, bez ohledu na výsledek referenda. Reakce měna by měla být silnější, pokud Skotové hlasovat pro nezávislost. Tam je Quebec precedens, kdy Kanadský Dolar utrpěl více než 5% ztrátu, a to by mohlo být měřítkem pro to, co GBP bude trpět, pokud Skotové měli jít sám.

Na druhou stranu, pokud se Skotsko rozhodne držet v rámci unie, vzhůru, může být omezené a můžeme pouze vidět úleva rally na GBP, a dokonce, že se prodává, jako účastníci trhu budou vážit, že americký dolar straně dvojice nereagovala na FOMC událost.

Bez ohledu na to, co se Skoti rozhodnou v příštích den, odtržení džin je z láhve. Obchodu výše uvedených měn a další s některou z našich schválených makléři na trhu forex.

Nejnovější články: