Christie K Soudu Blockchain Pro Aukce Ukládání Dat

 

Crypto trhu je i nadále rozsah-vázané, s mírným medvědí směr. Bitcoin (BTC) je i nadále zůstanou nad $6,300 ale zjišťují, že je těžké, aby přes $6,500 úrovně. Jedním z nejvíce pozoruhodné a pozitivní vývoj v posledních několika dnech je to, že Tron (TRX) blockchain sítě, který se zmínil o mega partnerství, který je zpracován s firmou v hodnotě desítek miliard dolarů. V reálném čase crypto trhu zpravodajský portál s odvoláním na nejmenované zdroje v rámci Tron tým, má tweeted, že partner je Baidu. Oznámení se očekává, že bude provedena tento týden. To může tlačit Tron, což je v současné době obchodování na $0.02381 na vyšší oběžnou dráhu.

 

Vládní opatření na úrovni

Americká Komise pro cenné Papíry (Sec), dále rozšířila svou clean-up úsilí, aby Počáteční Mince Nabídky (ICOs), že "stovky" z podniků v ohrožení, podle posledního společného výzkumu podle Yahoo Finance, publikoval Dešifrovat Média. Autoři studie zdůraznili, že stovky crypto a blockchain firmy, která provedla token prodejní konečně zjistil, že zneužívali cenných papírů, navzdory jejich úsilí, aby v souladu s regulačními pokyny. Jako reakce na CHVILKU tlak, desítky firem, které mají údajně "tiše souhlasil" , aby se splatit peníze investorů a vysolit pokuty, spíše než se snažit, aby se dospělo na dodržování právních předpisů. Podle Yahoo a Dešifrovat je diskuse s více než 15 představitelé průmyslu, několik nových firem, které byly obeslány SEC nechápal, jak uspokojit očekávání komise, a jsou schopni diskutovat s jinými firmami na to, jak řešit problém.

Na duben 10, 2018, 21 členských států EU a Norsko uzavřely dohodu o zřízení Evropské Blockchain Partnerství. Podle této dohody, země jako velká BRITÁNIE, Německo, Francie, Nizozemsko, Švédsko a Irsko se zavázali, aby "spolupracovat na vytvoření Evropského Blockchain Služby Infrastruktury (EBSI), který bude podporovat poskytování přeshraničních digitálních veřejných služeb, s nejvyšší standardy bezpečnosti a soukromí."

Za posledních šest měsíců, téměř pět národů vstoupily do konsorcia, se Itálie jako poslední země v návaznosti na Partnerství Prohlášení byla podepsána v září. Do konce roku 2018, Itálie, jako člen, je věnována založení "počáteční sadu přeshraničních digitálních služeb veřejného sektoru, který by mohl být nasazen prostřednictvím Evropského Blockchain Služby Infrastruktury."

Začleněním distribuované účetní knihy techniky (DLT) v Evropské infrastruktury, členové mají za cíl zlepšit bezpečnost a efektivitu přeshraničních služeb jako je logistika a regulační výkaznictví.

 

Iniciativy soukromého sektoru

250 plus-rok-starý aukční dům Christie ' s, je v plánu zkušební blockchain technologie pro aukce data. Soud byl vyhlášen po partnerství s blockchain startup firmy Artory. Christie ' s uvedla, že bude používat technologii k ukládání podrobnosti o umělecká díla nabízí, a také osvědčení o nákupy.

Je ironií, že plán se shoduje s blížící se $300 milionů aukce NÁM moderního umění v Los Angeles a Londýně tento měsíc. Blockchain vám umožní dražebník nabídnout "trvalý digitální záznam relevantních informací" o umělecká díla na nabídku, s registrační kartou pro kupujícího pro přístup k datům.

Winklevoss dvojčata ve vlastnictví cryptocurrency exchange, Gemini, získala povolení regulačních orgánů nabídnout Litecoin (LTC) pro obchodování a také poskytovat péči. Eric Winer, Gemini je vice president of engineering, informoval o tom, že klienti výměna může začít vklad Litecoin do jejich účtů serveru exchange. Zítra, Litecoin obchodní zařízení, je možné prostřednictvím Gemini.

To je čtvrtý crypto, který je podporován na platformě, spolu s Bitcoin (BTC), Zcash (ZEC) a Ethereum (ETH). Výměnu také ukázal, že Litecoin by být spárována s jinými cryptos a také americký dolar pro obchodování.

Microsoft se chystá zavést blockchain-založené produkty, které obstarávají pro decentralizované identity. Bílé knize zveřejněné minulý týden ukazuje, že software behemoth má v úmyslu budovat dva produkty, které budou nabízet spotřebiteli úplnou kontrolu nad své neocenitelné osobní údaje.

První produkt uvedený v bílé knize je šifrovaná osobní data store, nebo "identity hub," která sdružuje cloudové úložiště Microsoft Azure produktu a osobních zařízení uživatele.

Druhý produkt, který Microsoft má v úmyslu vybudovat, je "peněženka-jako aplikace" , které by lidé mohli použít pro různé účely, včetně poskytnutí oprávnění k přístupu k údajům a odvolat je, když požadovaný.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: