Tento týden v centru Pozornosti: Euro a americký Dolar

 
Bylo stále obtížnější pro obchodníky Eura, jako aktuality týkající se řecké jednání poslal společné měny v opačných směrech bez jakékoliv šance na přestávku.

Protože tam je tolik nejistoty, rozsahy byly docela velké. Stále jsem optimistický, že trh bude přednost americkému dolaru přejít na Euro. Může se zdát, že Euro je cestování rychlejší než u jiných měn proti americkému dolaru, ale to je proto, že to byl jeden, který se cítil nejvíce.

To bylo řečeno, předchozí den ukázal Euro, která explodovala vyšší plošně, jak jsme slyšeli, že Řecko a jeho věřitelé jsou, opět, prý blízko k dohodě – a to i přesto, že pověst byla oficiálně popřel. Bylo příliš pozdě pro medvědy však, jako EURUSD, například, vyskočil více než dvou set pips – a jako důsledek úrovně byly rozbité.

Ve stejné době, USDCAD spadl jako kámen z úrovně více než 1.2530 celou cestu pod 1.2400 – na zřejmě žádné zprávy.

To potvrzuje výše uvedené prohlášení, že tento krok očekávat, že je americký dolar související, a ne Euro/řecké související.

Páteční NFP (Non-Farm Payroll) bude rozhodující.

Tovární objednávky v usa minul očekávání na druhý den, ale ukazatel není tak důležité, aby vyvolat takový krok v dolar. To musí být něco jiného, a všechny stopy vedou k NFP. Ještě důležitější je, aby prohlášení FOMC a související tiskovou konferenci, která se bude konat v polovině měsíce.

Z technického hlediska, páru EURUSD má ještě další potenciální proinflační, jak se díváme na možné byt vzor s c vlna, impulsivní krok, ve vývoji. Tento druh vzor vystopuje maxima v předchozí vlně většinu času. To znamená, že 1.1470 oblasti přijde spíše dříve než později.

Já to stále říkám, že to není hotová věc, jak to je teprve začátek června, a obchodníci nemají obvykle trvá žádné šance před Fed setkání.

Dobrá zpráva z této volatility je, že obchodníci jsou opatřeny "zdravé pohyby", protože trh je cestování rychle.

Doporučuje se, aby v rámci takové obchodní prostředí, zastávky by měly být větší, pozice velikosti, by měla být menší, a klouzavý stop loss na break-i, tak rychle, jak je to možné s cílem zajistit pozice.

To by mělo být řízení zvuku v plánu v týdnu, v němž ECB (Evropské Centrální Banky) na tiskové konferenci na obzoru, kde Draghi bude vyslechnut o řecké situaci. Obrovské výkyvy jsou stále možné, takže je lepší být v bezpečí, než později litovat.

Nejnovější články: