Fed je v Zaměření na Obchodní Valero Energy

Na Valero Energy Corporation (NYSE:VLO) je Fortune 20 společností z San Antonio, ve Spojených Státech. Jsou jedním z největších rafinérií a marketingu přepravy paliv, petrochemických produktů a elektřiny.

Having řekl, že, je zřejmé, že ať se děje na trhu s ropou bude silně ovlivňovat VLO cena akcií, které nyní stojí kolem vysokého $50 značka.

Ropný trh zažil těžké výzvy v tomto roce, jak jsme viděli ceny prakticky kolaps z výše sto pod padesát. To byl takový agresivní tah, že ropné společnosti a rafinerie, jako VLO, musel rychle přizpůsobit, nebo ztrácet půdu pod nohama.

Existuje několik důvodů, pro pohyb nižší ceny ropy:

  • Saúdská Arábie je čerpání ropy na rekordních úrovních, aby bylo možné čelit výzvám spojeným s USA ropných břidlic průmysl.
  • Írán se snaží získat svůj podíl jako po celém světě dodavatelem ropy nyní, že Íránská jaderná dohoda byla podepsána.
  • Čína je rostoucí na jejich nejpomalejší tempo za poslední čtvrt století.
  • Poslední, ale ne nejméně, Angola je tvarování až bude ta Africká země, která vyhrožuje Saúdské Arábie nadvládu v tom, že největším dodavatelem ropy na Čínský trh.

Všechny výše uvedené vést ke záznam olej úrovně výroby a hromadění zásob. Proto, ceny ropy ponořil, a zdá se, že tyto ceny jsou zde k pobytu na chvíli.

Netřeba dodávat, že nižší ceny ropy přinesl inflaci dolů a tam to máš, máme všechny ingredience pro centrální banku je rozhodnutí nebude tak snadné už. Zejména pro centrální banky, které mají dvojí mandát, jako je tomu v případě, Že Fed (Federální Rezervní systém Spojených Států).

Když už mluvíme o centrální banky, je třeba zmínit, že všechny z nich hledají nižší ceny ropy ovlivňuje globální ekonomiku dočasně. Myslím, že termín "dočasně" velmi závisí na času/horizont jednoho zvažuje.

Při pohledu na VLO sdílet ceny, můžeme vidět rostoucí trend linka, která je testována hned na $50 úroveň, a to může nabídnout skvělou možnost koupit nějaké možnosti volání v případě, že Fed nemá zvýšení sazeb na zítřejším zasedání v září. Pokud Fed zvýšení úrokových sazeb, pak mé doporučení je počkat na $40 úroveň, aby se dospělo před nákupem call opce. Jak na datum vypršení platnosti, účinky rozhodnutí Fed potřebuje rozptýlit, tedy jeden měsíc uplynutím je vysoce doporučeno.

Nejnovější články: