Intel uvádí na Trh Nejhustší ssd, Plánuje 10nm Čip

 

Polovodičový čip výrobce Intel Corporation (NASDAQ: INTC) byla na poklesu, vzhledem k rostoucí konkurenci od AMD. Akcie byl také snížen o Barclays dříve tento týden, s odkazem na podobné obavy. Nicméně, Intel se připravuje na soutěž s jeho investice v oblasti umělé inteligence, plánuje upgrade svého chipset, a zahájení na světě největší solid state drive. Proto, na základě faktů, uvedených níže, očekáváme, že akcie Intel na rally ve dnech, které přijdou. Intel uzavřel středeční obchodování na $49.96.

Santa Clara, Kalifornie-založená společnost prodala více než 220 milionů Xeon v posledních dvou desetiletích, generování příjmů o více než 130 miliard dolarů. Nicméně, podle společnosti, posledních $1 miliarda příjmy z jeho AI čip je nejdůležitější, jak to známky společnosti Intel přechod, aby se stal data centric společnost. Asi před pěti lety, Intel generován jeden-třetina jeho příjmů z datových center čipy. Nyní, divize generuje více než polovinu Intel celkových příjmů. Zvýšit svůj podíl na trhu, společnost plánuje zahájit Kaskádu Jezera Xeon později v tomto roce. Zejména, bylo by 11x rychleji, když to přijde k rozpoznávání obrazu úkoly, než v Silver Lake Xeon zahájen v roce 2017. AI čip na trhu je projekt dosáhnout 200 miliard dolarů do roku 2022 a Intel již příkazy, 20% trhu.

, Aby se zasadila zpět konkurenty, Intel také plánuje upgrade stávající čipy s pokročilé technologie paměti. Intel čipy mají 14 nanometrů mezi tranzistory, což odráží nižší rychlost. Do konce roku 2019, Intel klade za cíl zahájit 10-nanometrů čipy. Server chips se očekává, že následovat v roce 2020. Do té doby, Intel je optimistický, že jeho zisk by mohl přerůst, že polovodičových čipů na trhu tím, že se soustředí na zlepšení designu stávajících čipů.

Včera společnost představila na světě největší solid state drive (SSD). Disk má kapacitu 32 TB. Paměťové zařízení je pouze o velikosti 12-palcový vládce. To umožňuje efektivní využití fyzického prostoru. Dále úložné zařízení vyžaduje pouze polovinu chlazení vyžaduje pevný disk.

K uspokojení rostoucí potřeby AI orientované vývojáře, Intel trénoval 99,000 studenti a vývojáři od dubna 2017 v Indii. Mphasis, arya.ai a Philips se sepjatýma rukama s Intel jako partnery a klienty, aby se předem AI solutions. Intel doufá, že jeho AI nástroje jsou k dispozici pro řadu průmyslových odvětví a paliva na další vlnu výpočetní techniky prostřednictvím vzdělávacího programu. Proto, silné prodeje AI čipy, plánuje zavést 10-nanometrů čipy a zahájení 32 TB solid state drive se očekává, že se obrátit Intel býčí.

Historický cenový graf společnosti Intel ukazuje, že akcie se odrazil od supportu na 47. Kromě toho, Chaikin money flow ukazatele je vzestupně v pozitivní oblasti. Navíc, hlavní linie MACD ukazatele překročila výše signální linie. Takže, můžeme očekávat, že uptrend začít v krátkodobém horizontu.

Plánujeme obchodu blížící se trend v ceně Intel investuje v call opce kontrakt, který zůstává aktivní po dobu nejméně jednoho týdne. Možnost může být zakoupen pouze tehdy, pokud akcie společnosti Intel je obchodování v blízkosti 50 dolarů v Nasdaq.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: