Teva Beats 4Q16 Odhady, Potvrzuje FY17 EPS Zobrazení

 
Svět je největší generické výrobce léčiv Teva Pharmaceutical Industries Ltd. (NYSE: TEVA) minul jeho vlastní vydělávat vedení ve druhé a třetí čtvrtletí fiskálního roku 2016. Tento držel investorů na hraně za poslední čtvrtletí. Naštěstí, v pondělí společnost oznámila, fiskální rok 2016, výsledky za čtvrté čtvrtletí, který překonal odhady analytiků. Populace, která byla pod tlakem obvinění z stanovení cen tím, že generický lék tvůrci, začala jeho uptrend po svižném výsledky. Očekáváme, že akcie zůstávají na vzestupnou dráhu v nadcházejících dnech.

Tel Aviv, Izrael-založená společnost oznámila 33% růst ve fiskálním roce 2016 čtvrté čtvrtletí tržby $6.49$, z $4,88 miliardy v podobné čtvrtletí loňského roku. Příjmy odhady Wall Street analytiků stál na $6.26$. Ve 4. čtvrtletí GAAP čistá ztráta přiřaditelná Teva akcionářů byl $1.04 $ nebo $1.10 na akcii, ve srovnání s čistým ziskem ve výši 485 milionů nebo $0.55 na akcii ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku.

Kromě ztráty ze znehodnocení z 900 milionů dolarů související s pořízením Rimsa, 4Q16 non-GAAP čistý zisk byl $1,5 miliardy, nebo $1.38 na akcii, a to až od $1.1 miliardy nebo $1.28 na akcii v 4Q15. Nejnovější čtvrtletní zisk překonal odhady analytiků ve výši $1.36 na akcii.

Během čtvrtého čtvrtletí, Teva je block buster léku Copaxone generované $829 milionů tržeb v USA, a překonala očekávání analytiků odhady příjmů z $815 milionů. Příjmy z generických léků, což představovalo téměř 71% Teva čtvrté čtvrtletí se tržby, rostly o 44% na meziroční bázi.

Společnost potvrdila svůj FY17 příjmů a navigačním zobrazení. Teva již dříve vydal fiskální rok 2017 příjmy outlook mezi 23,8 miliardy amerických dolarů a $24,5 miliardy. Společnost rovněž uvedla, že předpokládá, non-GAAP EPS v rozmezí $4.90 $5.30 na akcii za aktuálním fiskálním roce. Analytici předpovídají výrobce drog se hlásit příjmy ve výši $4.80 na akcii na příjmy 23,6 miliardy dolarů.

Teva uvedl, že se bude soustředit na kreslení synergie z Actavis jednat a zlepšování účinnosti v roce 2017. Kromě toho, prozatímní generální ŘEDITEL Yitzhak Peterburg také oznámila, že společnost bude usilovat o to, aby generovat více peněz a splácení dluhů.

Čtvrtletní výsledek umožnil akciové pevně kříž nad 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, Chaikin ukazatel odráží tok peněz do akcií. Tedy, můžeme očekávat rostoucí trend i nadále pokračovat.

Vysoké nebo vyšší smlouvy je možné zakoupit binární obchodník těžit z analýzy. To by bylo výhodné vstoupit doporučené obchodu, kdy se akcie obchoduje pod $34. Žádné datum, nebo kolem 24. února může být vybrán pro ukončení smlouvy.

Nejnovější články: