NÁS NFP a Nezaměstnanosti v Důsledku Tohoto Týdne

Týden dopředu se budou řídit dva důležité ekonomické události naplánované na obou stranách Atlantiku. ECB (Evropská Centrální Banka) oznámila své rozhodnutí úroková sazba ve čtvrtek 2. října 2014, a všechny důležité Non-Farm Payroll (NFP) čísla budou vyhlášeny spolu s Non-Farm míra nezaměstnanosti v pátek.

Stačí zmínit dvě zprávy a obchodníci vědí, že nejpravděpodobnější výsledek pro celý obchodní týden by měl být v rozmezí trhy, až ve čtvrtek v Londýně zasedání. Pak vysoká volatilita je třeba očekávat, dokud Londýnské obchodníky, jít domů pozdě v pátek večer.

ECB úrokové sazby rozhodnutí by mělo přijít s žádné překvapení, tam je žádné snížení sazeb očekává, že bude oznámeno. S tím bylo řečeno, důraz bude kladen na tiskové konferenci naplánované na začátek 45 minut po rozhodnutí úroková sazba je propuštěn. Tyto tiskové konference mají tendenci být nepředvídatelné, a to zejména, když jde do Q&a sezení.

Tento výsledek bude dychtivě očekávali účastníci trhu. Jejich zaměření bude na ECB oznámit, nebo dát nějaké indicie o možném spuštění jakékoliv QE (Kvantitativní Uvolňování), program za účelem boje proti nízké inflaci v Eurozóně. Pokud je navrhováno, pak EURUSD by prakticky tát pod 1.25 úrovni.

Nicméně, obchodování není jen o jednotné měně, ale měnovém páru. Co se stane ve Spojených Státech, je stejně důležité. Ve středu bude poskytovat nahlédnout do ADP čísla (soukromé payrolls americká ekonomika vytvořila v předchozím měsíci), a to by mělo poskytnout ukazatel o tom, co by se dalo očekávat od NFP v pátek.

V Souhrnu, co by se mělo začít jako pomalu se pohybující týden bude nakonec být vysoce volatilní. Období dovolených je za námi a trh toku je zpět na normální úroveň. Mějte na paměti, že všechny trhy se v první části tohoto týdne, je připravit se na ECB a NFP. Ty budou skutečné stěhovací tento týden.

Obchodovat měnové páry s některou z našich schválených Binární Opce nebo Forex Brokerů.

Nejnovější články: