Deutsche Bank se Změní Vzestupnou jako Q3 Příjmy Topy Odhady

 
V posledním týdnu října, sužované Deutsche Bank Ag (NYSE: DB) uvádí, že fiskální rok 2016, výsledky za třetí čtvrtletí, které drtivě překonal odhady analytiků. Co je důležitější, banka vrátila do zisku v porovnání s čistou ztrátou ve stejném období loňského roku. Nicméně investoři nejsou přesvědčeni stejně jako oni dělali ne najít přijatelnou odpověď od Deutsche bank za $14 miliard oznámení facku od AMERICKÉ regulační orgány na bývalém pro neetické prodej cenných papírů krytých hypotékami. Nicméně, AMERICKÉ Prezidentské volební výsledky pohonem bankovnictví a finance akcie po celém světě a Deutsche bank není výjimkou. Akcie vzrostla na $15.79, od minima $14 dva týdny dříve, a tam jsou pevné důvody domnívat se, že akcie budou upevnit a posunout se dále v krátkodobém horizontu.

Německý věřitel hlášen třetí čtvrtletí čisté příjmy ve výši €7.49 $ ($8.17$), ve srovnání s €7.330 miliardy ve stejném období loňského roku. Prodej dluhopisů a obchodování přispěly ke zvýšení příjmů.

Za čtvrtletí končící září 2016, čistý zisk ve výši 278 milionů dolarů (303 milionů eur), ve srovnání s čistou ztrátou ve výši 6 miliard eur v odpovídajícím čtvrtletí roku 2015. Výsledky překvapil Wall Street analytiků, kteří očekávali čistou ztrátu ve výši 394 milionů dolarů za třetí čtvrtletí. Do Kmenového Kapitálu Tier 1 (CET1) poměr kapitálu banky vzrostla na 11,1% ve sledovaném čtvrtletí.

I když regulační orgány v USA požadoval 14 miliard dolarů na řešení hypotečních cenných papírů, Deutsche bank je naděje na vyjednání nižší vyrovnání. Většina analytiků věří, že v konečném důsledku bude případ se usadil na platby o 5 miliard dolarů. Banka již vyčlenit 5 miliard eur pro právní předpisy. Jako třetí čtvrtletí roku 2016, banka likvidní rezervy ve výši 200 miliard eur a ukazatel krytí likviditou (LCR) 122%. To znamená, že finanční zdraví bank je poměrně silný. Tedy, v podstatě, akcie se očekává, že zůstane na vzestupnou poznámka v aktuálním čtvrtletí.

Po téměř osmi měsících, indikátor MACD překročila pevně nad nulovou linii. Cena graf také odhaluje existenci silného supportu na 15 úrovní. Na základě těchto technických aspektů, uptrend lze očekávat na skladě. Historický cenový graf ukazuje, že zásoby mohou čelit rezistenci na 18.

Aby se pozice ve směru primárního trendu, obchodník může koupit one touch opce. Cílovou cenu pro call opce by neměla být větší než $18. Konečně, datum ukončení platnosti, ve třetím prosincovém týdnu může být vybrán, aby se zvýšila pravděpodobnost úspěchu v navrhované obchod.

Nejnovější články: