Moc Ledger, KEPCO přinést P2P obchodování s energií do Japonska

 

Kryptoměna trhu i nadále slabé s všechny hlavní cryptocurrencies v červené. Bitcoin (BTC) opět podlehl prodejnímu tlaku, ztrácí 7,4% v posledních 24 hodinách do obchodu na $9,813. Jedním z důvodů, proč Bitcoin (BTC) prodat-off je, že Trump má odloženo nedávno oznámila, Čína tarifů do 15. prosince, aby se zabránilo problémy během Vánočních prázdnin.

To je nyní stále více jasné, že Bitcoin (BTC), se kterými se obchoduje jako zajištění proti riziku, podobně jako zlato. Ethereum (ETH) ztratil 12.9% obchodu na $181.56. Ripple (XRP), ztratil 13,2% na obchodu na $0.2573. Další altcoins, které ztratily země za posledních 24 hodin patří Leo (LEO-$1.23, -0.2%), (LTC-$73.36, -14.3%), EOS (EOS-$3.47, -15.4%), Monero (XMR-$76.48, -9.3%), Bitcoin Hotovosti (BCH-$304.38 -13.9%), Huobi (HT-$4.69, -6.4%), a OKB (OKB-$2.67, -13.9%), Cardano (ADA-$0.0465, -12.4%) a Stellar (XLM-$0.0691, -6.6%), Cosmos (ATOM-$2.74, -16.4%), Dash (DASH-$93.08, -8.6%) a Tron (TRX-$0.0174, 14.4%).

 

Vládní iniciativy na úrovni

UK penzijní a sociální agentura sledování blockchain jako disruptory platební sítě

UK penzijní a sociální agentury byl označen blockchain a distribuovány ledger techniky (DLT) jako inovace, která by mohla rozcuchat odvětví plateb. Richard Laycock, zástupce ředitele digitální platby a bankovní systémy na ministerstvu Práce a Důchodů (DWP), uvedl, že DWP je při pohledu na možnosti zlepšení jeho platby rámce. DWP spravuje UK sociální a důchodové politiky.

Ve snaze převést převažující platební systém do "efektivní, moderní, rychlé, škálovatelné, flexibilní, inovativní a dostupné 24/7," DWP je sledování blockchain a DLT jako pravděpodobné, disruptorů na platební síť. Pokud jde DLT, Laycock dále řekl: "začínáme vidět první plné výroby implementace, jako je například Santander je Jednou Platit FX. Mezi výhody patří snížení času, nákladů a míra selhání spojené s provedením transakce, zatímco data jsou uložena na zabezpečeném neměnné knihu."

Laycock také poukázal na to, že otevřený bankovní by mohla umožnit nové obchodní modely a produkty.

 

Iniciativy soukromého sektoru

Samsung obsahuje podporu pro Bitcoin v Blockchain Keystore

Jihokorejský spotřební elektronika obr Samsung přidal podporu pro Bitcoin (BTC) v Blockchain Keystore, obchod pro decentralizované aplikace. Dle informací poskytnutých v Samsung Vývojáře webové stránky, úložiště Klíčů, teď zády Bitcoin spolu s Klaytn, nativní šifrovací korejské internet enterprise Kakao.

Blockchain Keystore je kompatibilní s šesti smartphone verze Samsung. Oni jsou Galaxy S10e, S10, S10+, S10 5G, Note10, a Note10+. Kromě toho, Blockchain úložiště Klíčů je nabízen v šesti jurisdikce, jmenovitě Kanada, Německo, Jižní Korea, Španělsko, Švýcarsko, Spojené Státy a Spojené Království.

Keystore byl poprvé představen jako součást blockchain, a DApp Software Development Kit (SDK) představila společnost Samsung minulý měsíc. Kit umožňuje správu účtu a také zálohy, digitální podpis usnadnění a platební nástroj. Dříve, Keystore nabízel podporu pouze Ethereum blockchain.

Dříve v srpnu, Samsung rozšířil svou SDK nabízí se dvě nová zařízení – AI-založené digitální analytics DApp jménem "Jupiter" a QR kód na bázi P2P peněženka, přezdívaná "Mars." Obě zařízení byly začleněny do Galaxy S10, stejně jako nejnovější verze Samsung smartphony.

 

Google cloud připojí ruce s Cypherium

Google cloud divize vstoupila do partnerství s Cypherium; podnik zaměřený blockchain síť, která nabízí jak škálovatelnost a decentralizace. V rámci partnerství, klienti služby Google Cloud získají přístup k Cypherium je blockchain řešení. Cypherium tvrdí, že poskytne podniku blockchain řešení, které usnadňuje tisíce transakcí za sekundu, kromě soukromí a více blockchain kompatibilitu.

Cypherium generální ŘEDITEL Sky Guo uvedl následující, pokud jde o partnerství: "Jsme rádi, že spolupracuje s Google Cloud poskytnout podnikům s full-stack řešení, jak využít potenciál této převratné technologie. Rostoucí poptávka na trhu pro DLT řešení ve finančním odvětví a za hranice jezdí náš závazek k této spolupráci."

Cypherium využívá turing-kompletní virtuální stroj, kódované v jazyce Java, běží smart smluv. Zejména, Cypherium má také podepsali partnerství dohodu s Amazon Web Services a IBM Cloud.

 

Moc Ledger a Kansai Electric kompletní blockchain trial

Austrálie je Síla Knihy, která nabízí energetických technologií, a v Japonsku je Kansai Electric Power Co. (KEPCO), úspěšně dokončili trial blockchain-poháněl peer-to-peer platformu pro post-FIT (feed-in tariff) přebytek energie v Ósace.

Platforma usnadňuje KEPCO provést P2P obchodní přebytek energie automaticky a autonomně, včetně vypořádání se s kryptoměna. Fumiaki Ishida, KEPCO zástupce generálního ředitele, pracoval na vývoji: "i když stále existuje mnoho problémů, jako změny příslušných zákonů pro komercializaci, Posilovač Ledger je výrobek představuje významné příležitosti pro profesionály prodávat své nadměrné energie za výhodnější ceny a pro spotřebitele ke koupi na více přijatelné ceny."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: