Americký Dolar Zůstává Rozsah Vázán, a to i Přes Příval Slabé Údaje

 

Americký dolar prudce klesl včera během AMERICKÉ seance jako očekávání Fed sazeb vzrostla po vydání série slabých ekonomických údajů. Zejména, dolar propadla vůči jenu, ale optimismus nad americko-čínského obchodního jednání umožnila americkému dolaru, aby znovu získat ztracenou půdu. Od vysoce 107.92, USD/JPY klesl na minimum 107.53, než dojde k 107.80 úrovně.

Ministerstvo Obchodu uvedlo, že nové objednávky na zboží vyrobené v USA klesly o 0,7% v Květnu, poté, co spadl o revidován směrem dolů o 1,2% v dubnu. Ekonomové očekávali tovární objednávky k poklesu o 0,5% ve sledovaném období.

Zatímco Ministerstvo Obchodu vydala chudé tovární objednávky údajů, Institut pro Řízení Dodávek ukázala pokles v růstu v americkém sektoru služeb. ISM non-výrobní index klesl na dvouleté minimum 55.1 v červnu, od 56,9 v předchozím měsíci. Analytici očekávali mírný pokles indexu na 55,9.

V komentáři k celkové obchodní sentiment, Anthony Nieves, Předseda ISM Non-Výrobní Podnik Průzkumu Výboru, řekl: "připomínky od respondentů odrážejí smíšené nálady, o podmínkách podnikání a celkové ekonomiky. Stupeň nejistoty existuje v důsledku obchodu a tarifů."

Index podnikatelské aktivity klesl na 58.2 v červnu z 61.2 v předchozím měsíci. Nové objednávky index klesl na 55.8 z 58.60. Konečně, index zaměstnanosti také klesla na 55 v. června od 58.1 v Květnu, což signalizuje značné zpomalení tempa růstu pracovních míst v sektoru služeb.

V další hospodářské news release, Bureau of Economic Analysis uvádí, že obchodní deficit USA rozšířily v Květnu, ve srovnání s předchozím měsícem jako hodnota dovozu se zvýšil výrazně. Obchodní deficit se prohloubil na $55.50 miliard. Května, od vzestupně revidovaný deficit $51.20 miliardy v dubnu. Ekonomové očekávali schodek ve výši 54 miliard eur v Květnu.

Andrew Hunter, Senior americký Ekonom Capital Economics, tvrdí, že je širší, než se předpokládalo, deficit naznačuje, že čistý obchod byl "mírně větší brzdou na růst HDP ve druhém čtvrtletí, než jsme dosud předpokládali."

Hunter také uvedl, že americko-Čínské obchodní válka ještě není u konce. On řekl: "i Přes nedávné příměří dohodnuté mezi prezidentem Donald Trump, a Xi Jinping, stále si myslím, že to je mírně více než pravděpodobné, že obchodní spor s Čínou nakonec bude dále eskalovat."

Dále řekl, "výsledkem je, že čistý vývoz je pravděpodobné, že zůstane skromný brzdou růstu v druhé polovině tohoto roku, které jsme očekávat, že sloučenina prudké zpomalení růstu domácí poptávky."

Vzhledem k Nezávislosti dovolenou v USA dnes, Ministerstvo Práce také vydala zprávu o nezaměstnanosti nároky, které ukázaly mírný pokles v týdnu končícím 29. června. Počáteční nezaměstnaných nároky klesl na 221,000, pokles 8000 z předchozí týden je úroveň než 229.000. Ekonomové očekávali nezaměstnaných nároky na pokles 223,000.

Podobně, mzdové procesor ADP (automatic data processing) vydala své práci růst zpráva ukazuje mírné zrychlení v soukromém sektoru (non-farm) pracovní příležitosti v červnu. Nicméně, to bylo ještě pod ekonom odhady. ADP řekl soukromý sektor přidal 102,000 pracovních míst v červnu po přidání vzestupně revidován na 41 000 pracovních míst v předchozím měsíci. Ekonomové očekávali non-farm zaměstnanost zvýší o asi 140.000.

V komentáři k růstu pracovních míst, Mark Zandi, hlavní ekonom Moody ' s Analytics, řekl: "růst prudce zpomalil v posledních měsících, jako mají podniky se obrátil opatrnější v jejich přijímání."

Dále řekl, že "Malé a střední podniky jsou většinou nervózní, zejména ve stavebnictví a v cihel-a-malty maloobchodníků."

Slabá ekonomická data a restart jednání mezi USA a Čínou se očekává, že držet americký dolar rozsah vázán v dnech.

Páru USD/JPY zůstává v pásmu mezi 107.90 a 107,60. Kromě toho, stochastický oscilátor je v pohybu směrem k býčí zóny. Jako výsledek, můžeme očekávat, že dolar se pohybovat mírně vyšší ve dnech, které přijdou.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: