Needham Downgrade Netflix na Zvyšování Konkurence

 

Akcie Netflix, Inc. (Nasdaq: NFLX) ztratil 3.10% nebo $9.38 uzavřel na $293.12 po Laura Martin, analytik Needham, snížila akciový hodnocení na "underperform" z "hold," za předpokladu, že pokles v NÁS zákazníky tím, 4 milionů v roce 2020. Analytik očekávání je založena na vysoké poplatky za předplatné pro využívání jejich služeb ve vztahu k jiným streaming služeb. Netflix akcie byly nejhorší umělec mezi FANG (zkratka pro Facebook, Amazon, Netflix a Google) zásoby. Akcie Netflix ocenil o 11% na meziroční bázi. Nicméně, to vede velmi špatně, ve srovnání s Amazon 16%, Abeceda má 28%, a Facebook je 54% rally.

Scotts Valley, Kalifornie-založený Netflix byl odolný vůči reklamy, ale rychle se měnícím streaming podnikatelské prostředí je nyní vyžaduje relook na strategii, podle analytik.

Ona se domníval, že Netflix potřebuje rozhodně levnější řadu s cílem udržet svůj podíl na trhu a v pořadí, podporu cen akcií. Vzhledem k slabé rozvahy, Laura věří, že Netflix měl zpátky entry-level balíček s reklamou.

Laura objasnil, že současná rozvaha společnosti by neměl být schopen nést nižší příjmy z low-cost předplatné balíčku. Tak, Netflix se měli podívat na možnosti včetně reklamy na šest až osm minut za hodinu pro koncepční fázi ceněný mezi $5 a $7.

Paní Martinová řekl, "Jsme přesvědčeni, Netflix musí přidat druhý, nižší ceny, služby na soutěžit s Disney+ Apple+, Hulu, CBS All Access a Páv, z nichž každý má $5-$7/měsíc volby."

Laura však objasnil, že ad-based předplatné balíčku by mohla být jedna z možností, mezi premium ad-free balíčků, které mohou být nabízeny k Netflix odběratelé. Ona se domnívá, že vstup low-cost balíček by lákat nižšími příjmy klientů a dokonce i heslo, účastni se rozhodnout pro ad-free předplatné balíčku v dlouhodobém horizontu. V současné době, Netflix nízkou cenu nabízí náklady $8.99 za měsíc, zatímco většina premium plán je nabízen za 15,99 dolarů za měsíc.

Laura poukazuje na to, že pokles v USA zákaznické základny by vážně ovlivnit cenu akcií. V tomto ohledu, Laura uvedl, že "Netflix USA [registrovaní uživatelé] klesl o 126.000 v 2Q19, a akcie Netflix spadl o 10% za 24 hodin, což naznačuje, Netflix ocenění je úzce vázána na AMERICKOU ponorku růst." Na konci třetího čtvrtletí, Netflix měl 60,6 milionů placení NÁS streaming členů.

Analytik je pochybné, zda růst v globální zákaznickou základnu bude moci vrátit akcie Netflix je-li počet účastníků smluv, jako NÁS klienti jsou zhruba třikrát více ziskové, jak na její posouzení. Kromě toho, globální růst "je stále přichází z $3/měsíc mobilní-pouze ponorky, tak to trvá čtyři z těchto ponorek kompenzovat ztracené příjmy z jediného AMERICKOU ponorku."

K revizi směrem dolů z Netflix se očekává, že držet její akcie makléřského v krátkodobém horizontu.

Historický cenový graf naznačuje, že akcie je obchodování pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Navíc, stochastický oscilátor je v překoupené oblasti. Proto očekáváme, že akcie se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: