Španělská ACCIONA Sledovat elektrické Energie S Blockchain

 

Kryptoměna trhu i nadále rozšiřovat zisky, které měl na začátku tohoto týdne. Zejména Bitcoin (BTC) získala téměř 22% v posledních třech dnech do obchodu na $3,800 úrovně. Altcoins jako Ethereum (ETH), Ripple (XRP), Litecoin (LTC), Tron, Cardano (ADA) a IOTA (IOTA) získaly mezi 20% a 30% ve stejném období. Zejména, EOS (EOS) a Stratis zvýšily o 40% a 97% do obchodu na $2.25 $a $ 1.25, resp.

 

Vládní iniciativy na úrovni

Korejská vláda zkoumá blockchain

Podle tiskové zprávy z Jižní Koreje Ministerstva Vědy, ICT a Budoucího Plánování (MSIT), dvou ministerstev zahájily blockchain soudu pro rozvoj přístavních logistiky.

MSIT a Oceány a Rybolov Ministerstvo se údajně testuje, zda se inovace mohou zlepšit efektivitu korejské kontejner lodní průmysl. Pilotní běh bude pokračovat v rozpětí jeden rok v přístavu Pusan, který je největší přístav Jižní Korea. Busan je také pátý nejrušnější kontejner přístav na světě.

Iniciativu má v úmyslu zjistit, zda použití blockchain technologie může zvýšit průhlednost mezi všemi účastníky v odvětví logistiky, zjednodušení správních postupů v oblasti dovozních a vývozních operací a povolení sdílení dat v reálném čase.

KfW studiích blockchain technologie

Hlavní německé státní banky KfW a Ministerstvo Financí Burkina Faso bude soud blockchain řešení pro řízení veřejných financí. KfW, který je umístěn třetí největší banka podle aktiv v roce 2017, podepsaly dohodu s Vládou Burkina Faso v červen 2018 nabídnout národ s půjčkou ve výši 7 milionů dolarů (7,9 milionu) na financování budování vody a sanitární zařízení.

Podle nejnovějších blockchain oznámení, TruBudget, open source aplikace postavené KfW, bude souzen podle globální poradenské firmy Accenture a BearingPoint v Burkina Faso, Afrika, v příštích šesti měsících.

Aplikace umožňuje zákazníkům ukládat a podpořit všechny zakázky v průmyslu v reálném čase pomocí blockchain. Banka předpokládá, že to může pomoci při snižování rozsáhlé manuální postupy a zajistí správné využití fondů.

 

Soukromé iniciativy na úrovni

Acciona Energía hodlá využít blockchain technologie

ACCIONA Energía, španělský obnovitelných zdrojů energie společnosti, zřídí blockchain pro sledování elektrické energie. Globální obnovitelných zdrojů energie společnost je prý vytváření bezemisní energii pro více než 6 milionů domácností.

Společnost je uznáván jako jeden z největších vývojáři z obnovitelných zdrojů energie, s více než 9 000 MW instalované kapacity. ACCIONA začal podnik po podpisu smlouvy s FlexiDAO, Barcelona založené start-up, který dává elektrické energie společnosti softwarových systémů pro digitální výkonu služby. S tímto pohybem, ACCIONA má v úmyslu umožnit svým zákazníkům k ověření zdroj elektrické energie.

ACCIONA a FlexiDAO pracovali společně vybudovat komerční demonstrátor, který sleduje dodavatelského řetězce pro výrobu energie z obnovitelných zdrojů z pěti větrných a vodních elektráren ve Španělsku na čtyři portugalské firemní klienty.

Atari podepíše licenční smlouvy s Animoca Značek

Herní společnost, Atari, podepsala licenční smlouvu s Animoca Značek, blockchain po spuštění rozvíjet blockchain verze dvou populárních mobilních her.

Atari, developer za video hry jako je Pac Man a Tetris, říká licenční smlouva povolení Animoca vytvořit a globálně publikovat blockchain verze Atari mobilní hry "Komando" a "RollerCoaster Tycoon Dotknout," kromě Číny, Tchaj-wan, Hong Kong a Macau.

RollerCoaster Tycoon Touch, který byl stažen 19 milionů krát, došlo k dalšímu zvýšení popularity se zavedením nových funkcí, jako je například "Vodní Park" rozšíření a partnerství s "Foodgod" Jonathan Cheban.

Obě firmy rovněž podepsaly memorandum o porozumění (MoU), aby prozkoumala společné příležitosti v oblasti vývoje produktů, herní, a blockchain technologie.

GMT připojí Zvlnění sítě

Izraelská společnost poskytující finanční služby GMT se připojil Zvlnění je síť bank a poskytovatelů platebních služeb. Jako důsledek "dlouhý a přesný proces," tento krok je řekl, aby pomoci společnosti zůstat "na přední straně" domácího finančního sektoru.

Zvlnění, které zaměstnává XRP žetony, aby se blockchain-založené finanční produkty fungují tak, jak mají, spolupracuje s řadou finančních institucí a bank rozšířit svůj globální dosah.

GMT vydala následující prohlášení o partnerství: "Po dlouhé a přesné procesu GMT byl vybrán, aby se Zvlnění zástupce v Izraeli, takže spojení Zvlnění, a jeho partnery, při vytváření globálního finančního systému, s high-end technologie a hodnoty, jako jsou; [sic] transparentnosti a cenově dostupné náklady."

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: