Cisco Partnery S AWS Nabídnout Hybridní Nástroje Kubernetes

 

Cisco (NASDAQ: CSCO) je posílení jeho hybridní multi-cloud prodeje iniciativy spojením s veřejnou cloud vůdce Amazon Web Services (AWS). V rámci tohoto partnerství, programátoři budou moci vytvářet aplikace, v cloudu nebo v konvenční datová centra a přitom je to jednodušší pro ně, aby posun mezi dvěma. Je to Cisco je poslední pokus nabídnout hybridní možnosti pro klienty, které chcete přesunout práci do cloudu, ale stále vyžadují běží některé projekty na jejich vlastní hardware pro zachování důvěrnosti a regulačního důvodů.

 

Cisco-Amazon partnerství v detailu

Cisco představí novou platformu pro Amazon Web Services (AWS), která zjednodušuje provádění nové kontejnerové aplikace. Sloučení přinese spolu Cisco software a případně i hardware s AWS cloud-computing power. Systém používá Kubernetes, která je open source třídění software, který umožňuje aplikace a informace, které mají být sečteny a podávat z mnoha zdrojů. Cisco uvedla nové řešení dává svým klientům možnost spustit Kubernetes v produkčním prostředí místně tím, že spolu Cisco sítě, bezpečnost, správu a monitorování software s AWS cloud.

V komentáři je třeba pro takový výrobek, Kip Compton, senior vice president, Cloud Platformy a Řešení na Cisco, řekl: "Dnes, většina jsou zákazníci nuceni vybrat si mezi vývojem aplikací v prostorách, nebo v cloudu. To může vytvářet komplexní směsi prostředí, technologie, týmů a dodavatelů. Ale neměli by mít na výběr,"

Compton se domníval, že Cisco Hybridní Řešení Kubernetes na AWS dláždí cestu pro vývojáře využít stávající investice do rozvoje nových cloudových aplikací.

Pokud jde o výhody, Compton řekl: "to usnadňuje nasazení a správu hybridních aplikací, bez ohledu na to, kam mají běžet. To umožňuje zákazníkům získat to nejlepší z obou cloud a jejich on-premises prostředí pomocí jediného řešení."

O vytváření aplikací, David Goeckeler, výkonný viceprezident a generální ředitel Cisco networking a security business, řekl: Kontejnery jsou způsob aplikace jsou postaveny dnes. Otázka je, kam jdou, aby jej spustit."

Cisco AWS partnerství se odehrává jen několik dní před Cisco přináší tisíce partneři spolu v Las Vegas od listopadu 13. do 15. Cisco zůstává silným hráčem ve světě tradičních datových center, kde společnosti koupit jejich vlastní síťové přepínače a směrovače. Nicméně, tato infrastruktura se stále více stěhuje do cloudu, takže je obtížné pro Cisco a další datové centrum společnosti najít růst v jejich hlavních trzích. VMware zveřejněny partnerství s AWS před dvěma lety a od té doby dělal jeho správy softwaru dostupná v Amazon cloudu.

Cisco bude prodávat a dát obchodní podporu pro technologie, které označuje jako Cisco Hybridní Řešení Kubernetes na AWS, začíná na $65,000 za rok, kdy bude k dispozici příští měsíc. Cisco má v plánu prodat to přímo i prostřednictvím partnerů. Společnosti mohou také zakoupit speciální hardware, který je dodáván s software. Softwarové licence jsou k dispozici v předplatného na jeden, tři a pět let. Jeden znamení, jak významné Kubernetes, se ukazuje být v hybridních IT svět je IBM posledních $34 miliard plánovaný výkup Kubernetes vůdce Red Hat.

Řešení poskytovatelů úvěrů Red Hat rozhodnutí před čtyřmi lety, aby přijali Kubernetes, open source kontejner orchestrace technologie nejprve vyvinut v Google, jako klíč k $34 miliard Red Hat cenovka. Akvizice ukázaly, že legacy tech podniky bojují o část toho, co se očekává, že bude nejvíce společný přístup k podnikání computing.

Nedávné partnerství přichází rok poté, co Cisco podepsal podobné hybridní řešení dohody s Google Cloud. Podle tohoto paktu, Cisco nabízí svým multi-cloud portfolia s Google Cloud hybridní cloud technologie, jako jsou Kubernete, Istio, a Apigee. Zejména, Cisco má také podobné partnerství se společností Microsoft, ale Amazon je dominantní hráč na cloudové infrastruktury trhu.

Amazon Web Services exec Terry Wise řekl: "Více zákazníků běh kontejnerů na AWS, než kdekoliv jinde a většina společnosti používají AWS spustit Kubernetes. Naši zákazníci chtějí řešení, které jsou určeny pro cloud a Cisco je integrace s Amazon EKS bude dělat to pro ně jednodušší, aby se rychle nasadit a spustit kontejnerové aplikace přes oba Cisco-na základě místního prostředí a AWS cloud."

Partnerství novinky se očekává, že držet Cisco býčí.

Technicky, historický cenový graf ukazuje se akcie obchoduje nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD roste s čtení více než 50. Jako výsledek, můžeme očekávat, že akciové rally dále.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: