Twitter Příspěvky Q4 Tržby ve výši $1,01 miliardy kč, mDAU Hity 152mln

 

Sociální média platformy poskytovatele Twitter, Inc. (Nasdaq: TWTR) uvádí, fiskální 2019 čtvrté čtvrtletí zisk, který minul analytik projekce, ale překonal příjmů a aktivní uživatele předpovědí. Podporovaný silnou NÁS reklama, společnost také zaslali více než $1 miliarda v čtvrtletní příjmy poprvé. Kromě toho, Twitter zaslali y-o-y zvýšení monetizable denní aktivní využití (mDAU) z 21% za 4Q 2019. V návaznosti na čtvrtletní zprávu o výdělek, akcie ukončil včerejší obchodní seanci na $38.41, odráží zvýšení z $5.02 nebo 15.03% z předchozího blízko.

San Francisco, Kalifornie-založená společnost vykázala tržby ve výši $1,01 miliardy, a to až 11% z $908.84 miliard dolarů ve srovnatelném čtvrtletí loňského roku. Wall Street analytici očekávali tržby ve výši 996.74 milionů eur za vykazované období.

Za čtvrtletí končící 31. prosince 2019, Twitter publikováno Q4 2019 čistý zisk byl $118.773 milionů, nebo $0.15 na akcii, dolů z $255.303 milionů, nebo 0,33 dolaru na akcii, před rokem období.

Bez poplatků, 4Q 2019 non-GAAP čistý zisk klesl na $195.61 milionů, nebo $0.25 na akcii z $244.14 milionů, nebo $0.31 na akcii, v období předchozího roku. V průměru, analytici oslovení agenturou Thomson Reuters očekávali společnost zveřejnit zisk na akcii ve výši $0.29 za 4Q 2019.

Segment-moudrý,

  • Příjmy z reklamy byl $885 milionů, a to až 12%, od $791 milionů eur na y-o-y základ.
  • Údaje licenční a jiné příjmy se zvýšily o 5% y-o-y na 123 milionů dolarů.
  • Mezinárodní příjmy byl $416 milionů, což představuje nárůst o 3% od $403 milionů eur.
  • Mezinárodní inzertní příjmy byl $375 milionů, což je o 3% y-o-y.

Průměrná monetizable denní aktivních uživatelů (mDAU) ve čtvrtém čtvrtletí bylo 152 milionů, což představuje nárůst z 126 milionů v loňském roce a 145 milionů v předchozím čtvrtletí. Analytici očekávali společnosti zpráva mDAU z 147.50 milionů.

Podobně i průměrná NÁM mDAU bylo 31 milionů, ve srovnání s 27 milionů v roce-období před a 30 milionů v předchozím čtvrtletí. Twitter uvedl, že zaznamenal nejrychlejší čtvrtletní mDAU růst o 21% v posledních čtvrtletí. Navíc, mDAU publikováno nového historického maxima ve čtvrtém čtvrtletí roku 2019.

Společnost hodlá dosáhnout příjmů udržitelnosti do roku 2020 a zároveň usnadnit každého, kdo v každém koutě světa, aby práce pro Twitter. K dosažení těchto cílů, Twitter plány na zřízení nového datového centra a zvýšit počet zaměstnanců nejméně o 20% v letošním roce, a to zejména v produktu, inženýrství, design a výzkum. Společnost má v současné době cena 4800 zaměstnanců.

Twitter uvedl, že celkové reklamních zakázek se zvýšil o 29% v prvním čtvrtletí, vedl o zvýšená míra prokliku (CTR) a nárůst dojmy vzhledem k růstu uživatele. Cena za interakci (CPE) se snížil o 13%, především díky přesunout do video reklamy strukturu, která má obvykle nižší Cpe jako na společnost.

Těšíme se, Twitteru uvedl, že předpokládá, Q1 příjmy v rozmezí mezi $825 milionů a $885 milionů, oproti Thomson Reuters konsensu odhad $872.64 milionů.

Společnost také předpokládá, zásob založené kompenzace výdajů pro ROZPOČTOVÝ rok 2020 k poklesu do rozmezí $425 milionů dolarů-$475 milionů. Kapitálové výdaje jsou očekávané snížení na 775 milionů dolarů-$825 mil.

Vedení společnosti varoval akcionáře, že nepříznivé faktory, které ovlivnily v průběhu čtvrtého čtvrtletí by se "i nadále vážit na celkový výkon našich reklamní činnosti v blízké budoucnosti," podle CFO Ned Segal. ŘEDITEL také uvedl, že dopad by mohl být viděn v roce 2020.

Twitter dále uvedl, že očekává dokončení své reklamní server obnovit v 1H2020 a učinila pokroky ve své budoucí verzi MAPY, která se také předpokládá, že bude vrácena v letošním roce. V dopise pro akcionáře, společnost uvedla, že má "dodává remediations navržen tak, aby pomohla řešit třetí strana, měření, problémy jsme se setkali ve 3. čtvrtletí."

Twitter CEO Jack Dorsey bylo zjištěno, že společnost má v úmyslu najmout na celém světě. "Naše koncentrace v San Francisco není nám podává déle a budeme se snažit být daleko více distribuované pracovní síly, které budeme používat ke zlepšení našeho výkonu."

Dorsey se snaží snížit svou závislost na San Francisco a řešit jeho dříve oznámila, že plánuje přesunout do Afriky až na šest měsíců, zatímco běží podnikání.

O řízení práce, Dorsey řekl, "nemám strach, žádné pomalost, jak budeme pracovat, jak distribuovat naše pracovní síly, a já si myslím, že musíme vybudovat společnost, která není zcela závislá na San Francisco. Tak těšíme, že jsme dosažení talentů, že očekává mnohem více práce na dálku ... měli bychom být budování naší společnosti. Neudělal jsem si žádné plány pro tento rok ale očekávám, že budu cestovat."

I když společnost minul zisk prognózy, pozitivní čtvrtletní příjmy a lepší-než-očekávaný mDAU se očekává, že držet akcie býčí v blízkosti horizontu.

Historický cenový graf ukazuje, že zásoby uzavřela nad jeho 50-denní klouzavý průměr. Navíc, stochastický oscilátor je také roste směrem k býčí zóny. Proto očekáváme, že akcie v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: