Libra Oslabí jak EU Upřednostňuje Odchod Billa Jednání

 
Vzhledem k slabé půjčování data oznámila Bank of England a měkké maloobchodní výdaje v prosinci, my jsme měli doporučeno při krátké pozice na 142.50 úrovně v GBPJPY dvojice na 1. února, s cílovou cenou 139.50. Pro binární obchodníky, jsme navrhli, kupní opce nebo podobné smlouvy s týdenní období platnosti. Za týden je čas, a to jak obchodů, skončil v zisku. Slabá ve čtvrtém čtvrtletí údaje o HDP (předběžný) Japonsko povoleno kříž obnovit 141 minulý týden. Domníváme se však, že pár GBPJPY by proti obrátit makléřského v blízké budoucnosti vzhledem k podrobnosti uvedeny níže.

Ve velké BRITÁNII je v plánu rychle tlačit přes obchodní dohody s EU dříve, než v roce 2018, přišel k náhlému zastavení. Michel Barnier, hlavní vyjednavač EU, uvedl, že preferuje, aby vyjednal britský exit z EU, než cokoliv jiného. To zahrnuje 60 miliard eur (£51,3 miliardy dolarů) konec zákona a práv cizinců. Jak se dalo očekávat, David Davis, velké BRITÁNII Brexit tajemník, se nazývá sekvenční plán Barnier jako "nepraktické".

Analytici také poukázal na to, že Britský Premiér Theresa May nepřijal Brexit související obtíže a pasiv v úvahu až teď. EU založené zastánci tvrdé linie se domnívají, že Brexit jednání by se mělo uskutečnit na krok-za-krokem. Ekonomové se domnívají, že takový scénář bude táhnout na dohodu, po dobu pěti nebo více let.

Dopad Brexit, které ekonomové varoval, dlouho zpět, se začíná projevovat. Podle britského Úřadu pro Národní Statistiky, maloobchodní tržby poklesly o 0,3% m-o-m v lednu. Analytici očekávali, že maloobchodní tržby růst o 1%. V prosinci maloobchodní tržby ponořil směrem dolů revidován na 2,1%. Zejména, Úřad pro Národní Statistiky také uvádí, nižší než předpokládaný nárůst průměrného výdělku index na 2,6% v prosinci oproti očekávání trhu ve výši 2,8% růst.

Nadcházející francouzské volby a Brexit související vývoj zvýšená politická nejistota, což vede ke zvýšení poptávka po bezpečné útočiště měny, jako je japonský jen. Tak zásadně, můžeme očekávat, že pár GBPJPY, aby se podrobil medvědí zvrat brzy.

Technicky vzato, pár GBPJPY se očekává, čelit hlavní rezistenci na 142.20. Negativní čtení MACD indikátor potvrzuje nedostatek hybnosti. Takže, dvojice může být očekává, že zvrátit a znovu otestovat úroveň podpory ze 139.20.

Tím, že jde krátce v pár GBPJPY u 142.20, Forex obchodník může získat z předpokládaného poklesu. Aby se zabránilo velké ztráty, stop loss by měla být rozhodně umístěna nad 143.20. Krátké pozici, může být pokryta v blízkosti 139.20.

Opce smlouva může být koupil k vytvoření identické nastavení v binárním trhu. Zakázky si můžete vyzvednout, když měnový pár obchoduje výše 142. Co se týče smlouvy, uplynutí doby použitelnosti týče, obchodník by si měl vybrat datum kolem 2. Března.

Nejnovější články: