P&G Beats 4Q17 Odhady, Problémy Slabé FY18 Outlook

 
Pokles prodejních, správních A režijních nákladů a mírný růst na důležitých trzích umožnil FMCG giganta Procter & Gamble Company (burzovní index NYSE: PG) na zprávu, že fiskální 2017 výsledky za čtvrté čtvrtletí, které překonaly Konsensuální odhady. Nicméně, majitel značky Pampers plenky a Hřeben zubní pasta publikováno téměř plochá čtvrtletní tržby, ve srovnání s loňským rokem. Navíc, na základě informací poskytnutých tímto jsme počasí, akcie ztrácejí hodnotu v krátkodobém horizontu.

Cincinnati-založená společnost oznámila, Q2 2017 čistého prodeje ve výši $16.079 miliard, ve srovnání s $16.102 miliard v Q2 2016. Prodejní, všeobecné a administrativní náklady se snížily o 7% y-o-y $4.831 miliard v červnu čtvrtletí. Během 2Q17, čistý zisk připadající na P&G, byly $2.215 miliard, nebo $0.82 na akcii, což představuje nárůst z $1.951 miliard, nebo $0.69 na akcii, v 2Q16.

Bez restrukturalizačních nákladů, non-GAAP zisk se zvýšil na $2.279 miliard, nebo $0.85 na akcii v posledních čtvrtletí, od $2.215 miliard, nebo $0.79 na akcii v podobné čtvrtletí před rokem. Ulice Konsensu odhad $0.78 na akcii na příjmy ve výši $16.02 miliard.

2% nárůst organické zásilky objemu odpovídajícím způsobem za následek zvýšení o 2% v organické prodeje během druhého čtvrtletí. Krása segmentu organické tržby vzrostly o 5% na meziroční bázi. Podobně, Tkaniny a Domácí Péče segment zaznamenal 5% nárůst v organické tržby, ve srovnání s loňským rokem. Zisky byly kompenzován 1% pokles Péče a Zdravotnictví organické prodeje.

Během duben-červen čtvrtletí provozní zisk marže se zvýšila na 280 bazických bodů oproti loňské podobné čtvrtletí.

Těšíme se, P&G očekává organický růst prodeje mezi 2% a 3% ve fiskálním roce 2018. Jádro, růst zisku se očekává, že bude v rozmezí 5% až 7%, z $3.92 na podíl vykázaly ve fiskálním roce 2017. Nicméně, FY18 GAAP zisk na akcii se očekává pokles mezi 26% a 28% versus FY17.

Společnost se vrátil 22 miliard dolarů ve formě dividend (7,2 mld dolarů), zpětné odkupy akcií (5,2 miliard kč) a podíl výměny (9,4 mld$) v Kosmetických Značek transakce dokončena v říjnu. P&G má také plánuje snížit náklady o $10 miliard v průběhu příštích pěti let. Nicméně, nezdá se, že splňují Nelson Peltz, vedoucí Trian Fund Management, která vlastní asi 3,3 miliardy dolarů v hodnotě akcií společnosti P&G.

Po vyhlášení výsledků, které P&G obdržel ostrou kritiku ze strany hedge fond manažer Nelson Peltz pro chudé FY18 vedení. To může být na paměti, že Peltz' předchozí poptávky na místo v Radě byl odmítnut společnosti. Peltz je názor, že společnost není dostatečně snížit náklady a vyhnout se ztrátě podílu na trhu. Tak, ploché čtvrtém čtvrtletí příjmy, a špatné vedení se očekává, že se obrátit na akciovém makléřského v krátkodobém horizontu.

Akcie začal klesat poté, co čelí odporu na 91.50. Stochastický oscilátor je v překoupené oblasti. Kromě toho, indikátor MACD je negativní divergence s cenou. Proto jsme se počasí, akcie P&G sestoupit z včerejší zavírací cenu $9.

Zhodnotit předpokládaný klesající trend, jsme chtěli vsadit na opce, které nabízí veškeré spolehlivé binární makléřů zde uvedené. Realizační ceně o $92 a smlouvu uplynutí doby použitelnosti kolem 23. srpna, je třeba pro vstup do obchodu.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: