Slabé Výrobní PMI Dat Změní Libra Medvědí

 

Libra klesla vůči americkému dolaru včera po propuštění špatná ekonomická data, která ukázala další pokles v ekonomice velké BRITÁNIE. Libra také se dostal pod prodejní tlak kvůli obnovení obchodních jednání mezi USA a Čínou, a částečné zrušení ochranné obrubníky na Huawei Technologies. Od vysoce 1.2705, pár GBP/USD klesl na minimum 1.2625 v posledních 24 hodinách. Měnový pár se obchoduje poblíž svého minima v době psaní tohoto článku.

Na Brexit nejistota i nadále mít hluboký negativní dopad na spojené KRÁLOVSTVÍ výrobní sektor. Podle IHS Markit výrobní PMI klesl na 48 v. června od 49.4 v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že výrobní PMI pro zlepšení na 49,5 za poslední měsíc. Čtení níže označuje kontrakce a naopak. Ohlášené číslo je nejnižší zaznamenané výrobní PMI od února 2013.

Navíc, Bank of England oznámila, že čistý objem úvěrů jednotlivcům odmítl £3.90 miliardy v Květnu, od £5,1 miliardy v předchozím měsíci. Slabé ekonomické údaje uchovávány na měnovém páru medvědí.

Během one-on-one setkání v sobotu mezi Trump a Xi na okraji Osaka summitu se americký Prezident rozhodl zastavit uvalení dodatečných cel na dovoz z Číny a restartujte obchodních jednání. Včera, Trump prohlásil, že obchodní jednání s Čínou "již začala," po telefonu. Americký Prezident dále uvedl, že jakékoli dohody mezi horní dvě ekonomiky světa by být mírně nakloněné ve prospěch USA.

Trump řekl: "Oni mluví moc na telefonu, ale jsou také setkání. Jo, je to v podstatě už začala. Začalo to vlastně před naším setkáním. To má být lepší pro nás než pro ně, protože oni měli takovou velkou výhodu pro tak mnoho let."

Libra je pokles byl dále fueled vyhlášení lepší, než se očekávalo, USA ISM výrobní PMI za červen. Obrázek přišel v 51.70 překonal ekonomů očekávání, 51. Slabé ekonomické údaje a Brexit související nejistoty se očekává, že držet libru makléřského proti dolar, který proměnil plovoucí na obnovení obchodních jednání mezi Pekingem a Washingtonem.

Měnový pár je trend bude ovlivněn Bank of England Guvernér Mark Carney řeči a velké BRITÁNII bydlení údajů naplánován být propuštěn ještě dnes.

Technicky vzato, GBP/USD se obchoduje pod svůj 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, měnový pár se pohybuje v sestupném kanálu. Indikátor RSI má čtení pod 50. Jako výsledek, můžeme očekávat pár GBP/USD se pohybovat dolů v krátkodobém horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: