Technické a Fundamentální Analýzy Pro Makléřského HP

 
Hewlett Packard (NYSE:HPQ) je stále bojuje na výstupu let-dlouho restrukturalizace pod Meg Whitman vedení.

Věci nejsou hledají dost pro problémové výrobce počítače. S více než dvanáct po sobě jdoucích negativních čtvrtletích, kdy jde o prodej PC, outlook na tomto trhu nevypadá růžově, jako konkurenci chytrých telefonů se zvyšuje ze dne na den.

Having řekl, že existuje jedna věc, která se zdá být dobré rozhodnutí ze strany Hewlett Packard řízení; k rozdělení společnosti na dvě různé ty. Jeden je držet s PC, výroba a prodej, a další, kdo se zaměřují na rostoucí služby a hardwarové operace v oblastech, kde ziskové marže jsou větší a vyhlídky jsou daleko jasnější.

Skutečnost, že americký dolar index je v takové výšky není pomoci Hewlett Packard, jako je stále více než dvě třetiny svých tržeb mimo Spojené Státy. V tomto ohledu, silný americký dolar je rozhodně není něco, co potěší. Nicméně, americký dolar by mohl dát zpět své zisky v blízké budoucnosti. Tam by mohl být silný protivítr, aby se věci uvolnily trochu pro HPQ pozici v nadcházejících letech.

Při pohledu na technické obraz, máme dva možné scénáře na základě toho, co trhy udělali v posledních několika letech, a taky vypadá slibně.

V první řadě, při pohledu na pět let graf, na trhu je vytvoření možné byt vzor v tom smyslu, že c vlna směrem dolů se zdá k začali, a minimální vzdálenost musí být cestoval, je 75% předchozí vlna. To znamená, že způsob, jak nižší hodnoty ve srovnání se současnou 27 dolarů/akcii.

V druhém případě, all-time graf ukazuje jasnou sérii tří různých výšek. To je velmi definice trojúhelníku, a skutečnost, že trh směřuje k b-d trend line nyní znamená, že trojúhelník je součástí komplexní opravu. I když to není vratný trojúhelník, to je dost vyvolat větší tah nižší.

Že být řekl, Hewlett Packard vypadá stále medvědí, a já jsem dát přednost volby z aktuální úrovně a zároveň udržet b-d trendu je v nedohlednu, jako že má přijít v kolem $16.5/akcii.

Je nepravděpodobné, NFP čísla, FOMC prohlášení a rozhodnutí o úrokové sazby v září, je moc nepomůže. Současná globální akciový prodej by jen přidat další olej do ohně, proto se doporučuje zarážející cena by měla přijít po konci srpna. Jeden měsíc datum vypršení platnosti by měla pomoci opce skončí v penězích.

Nejnovější články: