Ennis Q1 Výsledky Slečna Odhady, Akcie Změní Medvědí

 
Minulý týden, Ennis Inc. (NYSE:EBF), výrobce forem podnikání, uvádí houpačka na první čtvrtletí ztrátu, z čistého zisku za stejné období roku 2015. Od vyhlášení výsledků, Ennis má v podstatě zůstaly, navzdory nárůstu volatility. Akcie uzavřely na $18.98 ve středu. Nicméně, tam je jen zanedbatelná šance pro akcie stoupat v aktuálním čtvrtletí z důvodů uvedených níže.

Na Midlothian, Texas-založená společnost oznámila za první čtvrtletí tržby ve výši $90.41 milionu, dolů z $96.77 milionů ve stejném období loňského roku. Vykázaných příjmů byla nižší než Capital IQ je odhad ve výši 134,9 milionu za první čtvrtletí.

Během prvního čtvrtletí společnost vykázala čistou ztrátu ve výši $16.88 milionů nebo $0.65 na akcii, oproti čistému zisku $9.17 milionů nebo $0.36 na akcii před rokem odpovídající období.

Ennis zaznamenala ztrátu 10 milionů dolarů z prodeje svých oděvů operace během prvního čtvrtletí. Kromě nákladů, čistý zisk z pokračujících operací klesl na $6.68 milionů nebo $0.26 na akcii z $8.76 milionů nebo $0.34 na akcii v předchozím roce odpovídajícího čtvrtletí. Vykazované výdělky, také postrádal Capital IQ je odhad z $0.30 na akcii za čtvrtletí, které skončilo Května 2016.

V průměru, během druhého čtvrtletí, analytici očekávají tržby ve výši 115.96 milionů. High-end analytici odhadují, je $143.22 milionů. To je ještě 23.10% nižší než v předchozím druhém čtvrtletí tržby ve výši 150.76 milionů. Podobně, průměrný výdělek odhad analytiků $0.36 na akcii, což je nižší než loni ve druhém čtvrtletí zisk z $0.43 na akcii. Tak, to je dostatečně jasné, že analytici nečekejte žádné drastické změny ve společnosti výkonu v průběhu aktuálního čtvrtletí. Proto, vzhledem k poklesu příjmů a celkové ponuré podnikatelské prostředí, máme medvědí pohled na skladě.

Akcie nadále pohybovat nad a pod klouzavý průměr na 18.70 v cik-cak způsobem. I indikátor RSI se nadále pohybuje kolem čtení 50. To znamená, že akcie by zůstat rozsah vázán s medvědí směr. Na druhou stranu, graf ukazuje, menších a větších support na 16. a 14., resp. Populace čelí firma rezistence na 20 úrovní.

Proto, binární obchodník by měl uvažovat o koupi one touch opce smlouvy. Realizační cena $16 je vhodné pro put opce obchodovat. Podobně, datum vypršení platnosti poslední týden v červenci by se zvýšila pravděpodobnost dokončení obchodu v penězích.

Nejnovější články: