Frontier Communications Vzestupnou poté, co Verizon Dohodu

 
The Frontier Communications Corp (NASDAQ:FTR) je malý telekomunikační společnost, která má velkou konkurenční výhodu. To je proto, že je aktivní v oboru, který je na vzestupu (Telekomunikace), a pravděpodobnost, že na tento trend, je vzhůru a i nadále stoupat. Důležitější je, že společnost je dostatečně malé, aby být ignorovány soutěže.

Světová populace dosáhla impozantní 40% připojení k Internetu, a to říká hodně o globální trend v odvětví telekomunikací a budoucí důsledky pro telekomunikační společnosti. Takže to, co dělá Frontier Communications zvláštní, slyším vás ptát? Pár věcí...

První položka zvážit, je, že společnost je aktivní ve Spojených Státech, což je velmi slibný trh. Druhý bod k poznámce je, že FTR skutečně pracovat ve výklenku; jsou dodavatelem telekomunikační služby do venkovských oblastí a malých a středně velkých měst ve Spojených Státech. Během posledních několika let FTR podařilo pokrýt téměř všechny státy, s působivou síť pro venkov. Jejich nedávné Verizon dohodu viděl Hranice zakoupit všechny Verizon pevné linky služby.

Druhý bod, aby zvážila je, že Verizon obchod. S tím, Frontier nejen získali nové zákazníky, ale způsob, jak nabídnout lepší podmínky plošně a potenciál, aby upsell high-speed Internet řešení pro stávající zákazníky. Tato poptávka by měla následně nižší zákazníka, průměrné náklady, což by se promítlo do vyšších cen akcií na FTR.

Poslední, ale ne nejméně, společnost oznámila nové zajištěných 1,5 miliardy dolar úvěr na financování své činnosti, rozšiřování a podle společnosti úředníků, to je očekával, že dokončit Verizon dohodu již v Březnu 2016.

Býčí výroky výše jsou zřejmé, a to znamená, že by laskavost call opce na FTR skladem cena s konci měsíce, datum vypršení platnosti a začíná se v září, další call opce s měsíční expirací stejně.

Důvodem pro toto agresivní obchodní plán vychází z faktu, že technický obraz je opravdu býčí. Podívejte se na jejich pětiletý graf ukazuje vzestupnou vzor, tzv. plochý vzor, ale tohle je plochý s manželskou selhání. Takový vzor se objeví před důležitou pohybuje vyšší, stejně jako u druhé nebo čtvrté vlny v impulzivní pohyby nebo b vlny v kličkování. Bez ohledu na to jestli cik-cak, nebo impulzivní krok, noha vyšší, by se mělo začít a to znamená, že $10/share úroveň zpět v centru pozornosti.

Aktuální $5.25/akcii, se zdá být perfektní zarážející cena call opce je uvedeno výše, jak v pohybu, nižší od 8$/akcii úrovni vypadá jako pět vlna struktura nižší stupeň, v podstatě tvoří c vlnu z výše uvedených plochý vzor.

Nejnovější články: