Baidu Inovovány KeyBanc Capital, Credit Suisse

 

Čínský internet obří Baidu, Inc. (Nasdaq: BIDU) vzrostl o více než 3,50% včera uzavřel na $251.77, po dvou významných finančních institucí vydal býčí pohled na akcie. Navíc, nejnovější vývoj popsány níže naznačují, že populace je připraven pro další uptrend v nadcházejících dnech.

Hans Chung, analytik KeyBanc Capital Markets, předvídá, Baidu dále zvýšit news feed na základě příjmů z reklamy a zpeněžit své vyhledávací dotazy v lepším způsobem. Analytik je optimistický o Baidu programu umělé inteligence tak, že říká, že "call opce pro dlouhodobý růst vzhledem k rané fázi podnikání a rozvoje trhu." Na základě těchto předpokladů, Chung má modernizované akcie klientů ze sektoru "váha", na "obézní."

Navíc, Credit Suisse analytik Thomas Chong je přesvědčen, Baidu síla ve zpeněžování svých novinek. Chong modernizované akcie na "outperform" z "neutral" rating.

Jako svědectví Chung názor, Baidu byla dále zjednodušena jeho AI platformy, takže vývojáři mohou používat to, s relativní lehkostí. Aktualizace zajišťuje, že nástroje poskytnuté platformy, včetně zpracování přirozeného jazyka a rozpoznávání obličeje, může být nasazen bez problémů. To může být na paměti, že Baidu oznámil, že to bude poskytovat řadu aktualizací, aby to AI na platformě Vytvořit 2018 developer konference se konala v Pekingu.

Pomocí drag-and-drop prvky zařízení nové Baidu Mozku 3.0 platforma, dokonce i ti, kteří nemají programátorské dovednosti budou moci využívat Api a vytvářet aplikace.

Společnost rovněž uzavřela partnerství s SoftBank je dceřinou SB Disku. V rámci partnerství, Baidu bude stavět 10 autonomní řízení Apolong autobusy pro SB Disk, který bude dodávat do Japonska. Dodání se očekává, že bude dokončena na začátku roku 2019.

Apolong autobusy nést 4. Úroveň autonomie. To znamená, že autobus je "plně autonomní", ale nemůže zvládnout všechny možné scénáře. Až do teď, Baidu úspěšně vyrábí 100 Apolong autobusy v jeho Jižní Číně rostlin. Zatímco oznámení dohody na Vytvoření 2018 vývojářské konferenci, Baidu také představila novou umělou inteligenci čip s názvem "Kunlun", které mohou být použity, aby se provádět složité výpočty v autonomní řízení. Čip je také očekává, že bude použita v datových centrech, poskytovat vyhledávání žebříčku, a pro zpracování přirozeného jazyka. AI čip, se očekává, že soutěžit s domácími a mezinárodními tech gigantů, včetně Huawei Technologies.

Baidu má také podepsanou dohodu o spolupráci s Intel integrovat jeho Izraelský dceřiná společnost Mobileye je autonomní řízení související software Zodpovědnost-Citlivé Bezpečnostní (RSS) s Apollo Drive a Apollo Pilotní program. Kromě toho, Baidu bude také integrovat Mobileye je Obklopují Computer Vision Kit. Všechny tyto faktory naznačují, že akcie Baidu bude i nadále optimistický v krátkodobém horizontu.

Cena graf ukazuje pevnou podporu pro akcie v 240 úrovních. Indikátor RSI roste, zatímco Chaikin money flow ukazatele je v pozitivní oblasti. Proto jsme se předvídat rostoucí trend v ceně akcií.

Na základě analýzy, doufáme, generovat zisk tím, že investice do opce. Před použitím našich přebytečných finančních prostředků na nákup opční smlouvy od jednoho z našich spolehlivé binární makléři, budeme ujistěte se, že akcie Baidu je obchodování v blízkosti $250 v NASDAQ. Kromě toho, datum kolem 18. července bude vybrán pro vypršení platnosti.

Disclaimer: obchodování analýzy nabízené zde je naše stanovisko. Není k dispozici jako obchodní poradenství, pouze údaj o své obchodní plán. Nemůžeme zaručit úspěch a povzbuzujeme obchodníci začlenit silný money management strategie k omezení ztrát. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: