Amazon Shromáždění Jako 100% Dotázaných Analytiků Zase Býčí

 

Populace Amazon.com, Inc. (Nasdaq: AMZN) vyrazila 1.55% nebo $26.14 uzavřel na $1,712.36 v pátek po KeyBanc Capital modernizované akcie rating na "obézní" z sektoru"hmotnost" rating vydaný v dubnu 2017. S tímto hodnocením jako upgrade, Amazon má 'vzestupnou' nebo jeho ekvivalent klientů z 100% analytiků oslovených (45) podle FactSet. Hodnocení upgrade vyvolala rally na akciovém e-commerce obří, tlačí tržní kapitalizace zhruba 842 miliard. Rally má také pevně umístěny Amazon jako třetí největší americký podnik. V současné době, Microsoft (Nasdaq: MSFT) a Apple (Nasdaq: AAPL) drží první a druhé místo s tržní kapitalizací ve výši 896 miliard a $882 miliard eur, resp. Abeceda (Nasdaq: GOOGL), mateřská společnost Google, je na čtvrtém místě s tržní kapitalizací $829 miliard. Akcie získal 8,3% v minulém roce, zatímco Nasdaq Composite Index získal 2.9%.

 

Amazon na své cestě k ziskovosti v maloobchodním podnikání, říká analytik KeyBanc

Při revizi hodnocení směrem nahoru, Edward Yruma, analytik KeyBanc Capital, uvedl, že věří, že cloud computing gigant je na kurz, aby zase zisková ve své maloobchodní podnikání.

Yruma řekl, že nejnovější vývoj zřejmě vyplývá, že Amazon je opravdu zlepšení maloobchodních marží, které by mohly vést k spodní řádek výše převažující názor. Yruma je změna názoru byla vedena série Amazon oznámení včetně plánu na odstavení své pop-up obchody, spuštění "Amazon Day", který umožňuje spotřebiteli pick-up dny, které by mohlo snížit náklady na dopravu, a re-ekvilibrace svého sortimentu snížit uvádění nižší marží.

Na základě výše uvedených tvrzení, Yruma také zvýšil cílovou cenu akcií na $2,100, což je zhruba 23% nad poslední blízkosti.

V poznámce pro klienty, Yruma řekl: "Jsme vidět inflexní bod v Amazon zisky v průběhu příštích tří let vedený zlepšení maloobchodní marže spolu s mix posun do vyšší marže AWS a reklamní segmenty, které v kombinaci mohl top 100 miliard dolarů do roku 2022 (25% z prodeje) vs. 10 miliard dolarů v roce 2015."

Yruma se domnívá, že potraviny, které jsou Amazon je velké podnikání, může překvapit tím, že působí jako rozpětí zádech. Obchod s potravinami okraje, které jsou obvykle velmi těsný, může být zvýšena "dramaticky" pokud Amazon může přilákat spotřebitele, aby sbírat zásilky, které jsou objednané přes internet, jako každý kultivovaný, aby mohl umožnit společnosti, aby lomítko náklady na dopravu až o 75%.

Zejména ve výzkumné zprávě vydané v lednu, po vydání společnosti Q4 2018 zisk, Yruma měl potvrdila sektoru"hmotnost" hodnocení navzdory "solidní" výsledky, zmínku, byla společnost stěhování do "pomalejší fáze růstu."

Zajímavé je, že tržní kapitalizace Amazon vzroste na $1,04 bilionu, což je nejcennější společnost v USA, pokud se Amazonu podaří dosáhnout, analytik, cíl.

Akcie upgrade se očekává, že držet akcie optimistický v krátkodobém horizontu.

Technicky, historický cenový graf naznačuje, že populace je příjem dobrá podpora od 50-denní klouzavý průměr. Kromě toho, indikátor MACD je čtení se obrátil pozitivní. Jako výsledek očekáváme, že akcie nadále býčí v blízkosti horizontu.

Disclaimer: Jakékoli finanční obchodování analýzy nabízené zde je náš názor, a není zamýšlen jako doporučení nebo směr pro investory. Nemůžeme zaručit úspěch všech obchodů, které v důsledku tohoto článku, a my povzbudit obchodníky k začlenění silné money management strategie k omezení ztrát při vstupu do trhů. Použijte, prosím, tento článek jako součást vaší vlastní výzkum, než formulování strategie před obchodování.

Nejnovější články: